Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wirtualne Echo Wisły Maj 2020

11.05.2020

Niedziela, 10 maja to wstępniak Katarzyny Czyż Kaźmierczak, w którym dowiadujemy się m.in. jak wygląda sprawa drukowanego Echa Wisły i co stanie się z Tygodniem Kultury Beskidzkiej. 

Poniedziałek, 11 maja to z kolei Wieści z Biblioteki, w której dzieje się sporo. 

Środa, 13 maja to rozmowa numeru - Andrzej Drobik rozmawia z Moniką Lipińską, pszczelarką z Pasieki Ule Moniule w Wiśle. 

 W piątek, 15 maja w ramach Wirtualnego Echa Wisły pojawił się filmik z cyklu "5 pytań do burmistrza Wisły": 

Niedziela, 17 maja to druga odsłona wspomnień Jerzego Kufy. Tym razem dowiedzieliśmy się więcej o Zdzisławie Noskowiaku. 

ZDZISŁAW NOSKOWIAK - OGRODNIK, ARTYSTA

Poniedziałek, 18 maja to czas na komunikat Straży Miejskiej i kronikę policyjną. 

STRAŻ MIEJSKA I KRONIKA POLICYJNA - KLIKNIJ TUTAJ. 

Środa, 20 maja kolejna już odsłona cyklu "Opowieści z hamaka" zrealizowanej przez Szymona Pilcha specjalnie dla Wiślańskiego Centrum Kultury:

W piatek, 22 maja na łamach "Wirtualnego Echa Wisły" zagościła pierwsza część warsztatów Karoliny Fojcik - Pustelnik: 

 Druga część warsztatów z Karoliną Fojcik-Pustelnik ruszyła na facebookowej stronie Wiślańskiego Centrum Kultury w niedzielę, 24 maja. 

W poniedziałek, 25 maja mogliśmy usłyszeć krótki, wirtualny koncert Kapeli Wisła. 

W środę, 27 maja zaproponowaliśmy kącik łamigłówek, nie tylko dla najmłodszych, które można ściągnąć z profilu Wiślańskiego Centrum Kultury na portalu Facebook

LINK DO ŚCIĄGNIĘCIA

 W piątek, 29 maja - niejako na zakończenie tego miesiąca, zaprezentowaliśmy kolejną odsłonę Rozmówek Polsko-Wiślańskich, a więc popularnego Chłopa z Doliny: 

W maju pojawił się także odcinek specjalny: Jajecznica z Echem. Był to odcinek wyemitowany z okazji Zielonych Świątek, w niedzielę 31 maja: 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3