Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wirtualne Echo Wisły: lipiec 2020

10.07.2020

Zapraszamy na kolejną odsłonę Wirtualnego Echa Wisły. W lipcu czeka nas wiele gorących tematów, a przypominamy również, że w sklepach i kioskach można już kupić letnie wydanie papierowego Echa Wisły. 

W piątek,  10 sierpnia przedstawiliśmy wstępniak, w którym wystąpili Katarzyna Czyż - Kaźmierczak i Andrzej Drobik, redaktor Echa Wisły. 

W poniedziałek, 13 lipca opublikowaliśmy komentarz na temat turystyki, autorstwa Wojciecha Rozkosznego, z Rezydencji pod Ochorowiczówką i bloga Visit Wisła: 

Środa, 15 lipca to z kolei kolejne Rozmowy o Śląsku Cieszyńskim zrealizowane w ramach Wirtualnego Echa Wisły. Tym razem Andrzej Drobik rozmawia z Andrzejem Niedobą, wiślaninem, dziennikarzem, publicystą i scenarzystą. 

Piątek, 17 lipca to tekst Katarzyny Koczwary na temat Jerzego Pilch - KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TEKST

W poniedziałek, 20 lipca zaprezentowaliśmy film, w którym Jerzy Kufa mówi o tym, dlaczego warto wspominać mieszkańców Wisły: 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3