Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Noc perseidów i koncert zespołu Dom o Zielonych Progach

Miejsce imprezy: Schronisko na Soszowie
Organizator imprez: Schronisko na Soszowie
Termin imprezy
od 2020-08-08 20:00 do 2020-08-08

Kochani po BARDZO DŁUGIEJ PRZERWIE zagramy nasz koncert. Oczywiście w górach! Koncert w górach jest wszystko co kocham ;-) Koncert będzie plenerowy, tak jak rok temu na pięknej polanie przy schronisku, ilość miejsc ograniczona ;-) Noclegi w schronisku każdy rezerwuje indywidualnie (nie obejmuje tego bilet!)
POLE NAMIOTOWE będzie dostępne dla uczestników za niewielką ewentualnie opłatą. W związku z COVIDEM pamiętajcie, że ilość miejsc ograniczona i będą obostrzenia jak maseczki, oświadczenia ect ;-)

Po raz drugi zagramy zagościmy na "Soszowie",
Schronisko na Soszowie to małe kameralne górskie schronisko. To niepozorne schronisko dzięki jego aktualnym gospodarzom zyskało niepowtarzalny klimat, który oczarował i nas. W bajkowej górskiej scenerii, na pięknej polanie pod schroniskiem, w towarzystwie gwiazd na niebie, poczujecie magię gościnności i górskiego domu, usłyszcie i - mamy nadzieję - zaśpiewacie wraz z nami niejedną górską pieśń… Gospodarzem muzycznym wieczoru będzie zespół Dom o Zielonych Progach, znany Wam dobrze z koncertów na Andrzejówce, Markowych Szczawinach, Odrodzeniu, Pod Babią Górą, czy Pasterskich Aniołów i kultowego koncertu na Hali Pod Śnieżnikiem

>>> sobota:
20:00-22.00- koncert
22:15 - do rana.... imprezy zapoznawcze tu i tam, nie zapomnijcie instrumentów
1:00 - jam sesjon
4:00 - wyjście na wschód dla tych którzy wstaną albo nie pójdą spa
niedziela - śniadanie

WAŻNE
1. Koncerty są BILETOWANE - Bilety obejmują tylko i wyłącznie wstęp na koncert! Miejsca są siedzące i stojące, akrobatyczne często - to koncert w schronisku, jak zawsze w klimacie :-) (od godziny 19:00 do 22:00 na polanie można przebywać tylko z ważną wejściówką!) Bilety pierwsze 99 sztuk w cenie:50 pln:

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3