Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Road show Orlen w Wiśle

Rozpoczęcie imprezy: 2020-06-29
Zakończenie imprezy: 2020-06-29
Miejsce imprezy: pl. B. Hoffa
Godzina: 12:00
Organizator imprez: Fundacji Orlen i PKN Orlen

Już w poniedziałek 29 czerwca w godz. 12:00 - 18:00 w imieniu Fundacji Orlen i PKN Orlen zapraszamy na event o charakterze edukacyjnym pod hasłem #WspieramyPolskę

Odwiedzając ciężarówkę będziecie mogli poczuć się jak Robert Kubica, jadąc w symulatorze Formuły 1 lub mierząc swój czas reakcji na tzw. refleksomierzu. A wszystko przy udziale znakomitych sportowców należących do Grupy Sportowej ORLEN i ORLEN Team.

 

Co znajdziecie wewnątrz?

Dwa licencjonowane przez Formułę 1 symulatory PLAYSEAT z grą F1 2019, w której kierowcą jest ROBERT KUBICA! W lipcu z kolei premierę będzie miała gra F1 2020, w której dostępny jest bolid F1 w barwach ORLEN! Zapisujemy czas przejazdu okrążenia. Codziennie każdy najlepszy gracz wygra grę. Rywalizować będziecie mogli z członkiem ekipy naszej ciężarówki oraz ze sportowcem z ORLEN Team lub Grupy Sportowej ORLEN.

Zdjęcie to idealna pamiątka!

A nasza ciężarówka idealnie do tego pasuje. Wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie w naszej specjalnej fotobudce.

Nasi animatorzy proponują udział w ankiecie

Dotyczącej preferencji zakupowych i dokonywanych wyborów wśród POLSKICH produktów. Za udział w ankiecie otrzymacie zestaw wybranych produktów dostępnych na stacji ORLEN zapakowanych w EKO worek.

Nie zapomnimy także o najmłodszych! :-)

Duże bańki mydlane będą idealnym dopełnieniem planowanej akcji.

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3