Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Muzyczne Wieczory Widokowe - pianino+kontrabas

Rozpoczęcie imprezy: 2020-06-27
Zakończenie imprezy: 2020-06-27
Miejsce imprezy: Hotel*** Pod Jedlami w Wiśle
Godzina: 19:00
Organizator imprez: Hotel*** Pod Jedlami w Wiśle
Organizator - kontakt: 33 856 47 00

Mamy przyjemność zaprosić na niesamowity koncert, łączący lekki dźwięk pianina z głębokim brzmieniem kontrabasu w ramach cyklu Muzyczne Wieczory Widokowe w Hotelu Pod Jedlami*** w Wiśle. Muzykę zapewni duet znakomitych artystów:

Tomasz Pala - pianista, ukończył Akademię Muzyczną na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej w Katowicach. Grywał z Martyną Jakubowicz, Adamem Kawończykiem (trębacz jazzowy) Grzegorzem Kapołką. Stały członek zespołu Shakin Dudi. Koncertuje w kraju i za granicą (Indie, Rosja z zespołem Indialucia). Współpracuje z teatrem w Czeskim Cieszynie. Na co dzień pracuje w szkole muzycznej jako akompaniator.

Bartłomiej Stuchlik. Kontrabasista i gitarzysta basowy, na co dzień współpracuje między innymi z Ireneuszem Dudkiem i zespołem Shakin' Dudi oraz Anną Jurksztowicz

Koncert odbędzie przy naszej beskidzkiej plaży hotelowej, na widokowym terenie rekreacyjnym - leżaki, hamaki i kokony będą dostępne dla Gości. Muzyki będzie można również słuchać na balkonach pokoi Standard i Deluxe, które znajdują się nad plażą.

Wstęp jest bezpłatny dla naszych Gości, ale także dla Gości innych wiślańskich obiektów. Rozpoczęcie koncertu o 19.00, czas trwania: ok. 60 minut.

Zapraszamy na inne koncerty w ramach cyklu, wszystkie informacje są dostępne na stronie internetowej Hotelu Pod Jedlami: https://www.podjedlami.pl/muzyczne-wieczory-widokowe oraz pod hashtagiem #muzycznewieczorywidokowe

W przypadku niekorzystnej pogody koncert odbędzie się w Lobby Barze.

Do zobaczenia!

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3