Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

„Wisła – Jabłonków – przedszkola bez granic” - ruszyła realizacja projektu

22.09.2022

21 września br. odbyło się spotkanie warsztatowe w ramach projektu „Wisła – Jabłonków – przedszkola bez granic” współfinansowanego ze środków Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński.

Projekt zakłada doposażenie placówek przedszkolnych (Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Głębcach oraz Zespołu Przedszkoli Miejskich w Centrum i na Nowej Osadzie) w pomoce dydaktyczne i potrzebny sprzęt oraz meble. Równolegle planuje się zacieśnianie współpracy transgranicznej pomiędzy Wisłą i Jabłonkowem poprzez wspólne warsztaty (muzyczne, plastyczne) dla nauczycieli oraz imprezy plenerowe z udziałem  przedszkolaków.

Pierwsze spotkanie oprócz części roboczej (ustalenie harmonogramu działań, wymianę doświadczeń, itp.) miało na celu również integrację uczestników projektu. Grupa nauczycieli wychowania przedszkolnego wraz z dyrektorami placówek i starostą na czele spotkała się z władzami naszego Miasta. Goście mieli też okazję zwiedzić Zameczek Prezydenta RP na Zadnim Groniu, skocznię w Wiśle Malince oraz podziwiać walory krajobrazowe naszego regionu w trakcie przejażdżki ciuchcią wiślańską.

Kolejne spotkanie już niebawem – tym razem w przedszkolach w Jabłonkowie i z udziałem przedszkolaków z Wisły.

 

         


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3