Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Walne zebranie OSP Wisła Czarne

14.03.2023

11 marca br. odbyło się zebranie walne sprawozdawcze w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej Wisła Czarne.

Zebranie prowadził druh Andrzej Cieślar - Prezes OSP Wisła Czarne. Sprawozdanie z działalności jednostki za rok 2022 przedstawił Prezes jednostki druh Andrzej Cieślar.
        

Zarząd OSP Wisła Czarne uzyskał jednogłośnie absolutorium za rok  2022.
Burmistrz Tomasz Bujok a zarazem Prezes ZP ZOSP RP w Cieszynie podziękował strażakom i ich rodzinom za pracę społeczną na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa pożarowego w naszym mieście.
       

W zebraniu uczestniczył przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP w Cieszynie starszy aspirant Dawid Macura, który przedstawił statystki z działań strażaków ochotników w naszym powiecie.
Radę Miasta Wisła na zebraniu reprezentował jej przewodniczący Janusz Podżorski, który również podziękował druhom z Czarnego za pełną poświęcenie służbę dla naszych mieszkańców. W zebraniu uczestniczyła również radna Alicja Pilch. Zarząd Osiedla Wisła Czarne na zebraniu reprezentował Stefan Kucierski.

Podczas walnego zebrania złożono serdeczne podziękowania dla druhny sekretarz Beaty Mendrek za długoletnia pracę w Zarządzie OSP Wisła Czarne. Druhna Beata zawsze wzorowo wywiązywała się ze swoich obowiązków i wspierała swoją wiedzą i pracą druhów z OSP Czarne. W wyniku przeprowadzonych wyborów uzupełniających na zebraniu wybrano nową sekretarz - druhnę Danutę Cieślar.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3