Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Trzeci dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej za nami

2.08.2022

Kolejne piękne koncerty, Jarmark TKB i wiele pięknych emocji - tak w skrócie można opisać kolejny, trzeci dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej. Zapraszamy na fotorelację z poniedziałku, 1 sierpnia. 

Koncerty zaczęły się tradycyjnie na Małej Scenie - na Placu Hoffa. Tłumnie zgromadzona publiczność podziwiała występy kapel: Sokołowianie z Sokołowa, z Macedonii Północnej, Młode Podhale z Nowego  Targu i Starowiejski Hyr.. 

Na dużej scenie w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny moglismy podziwiać koncerty zespołów: WISŁA PLUS z Wisły, STAROWIEJSKI HYR ze Starej Wsi, MŁODE PODHALE z Nowego Targu i ZEMPLÍN z Michalovic – SŁOWACJA. 

Zapraszamy na kolejny, już czwarty dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej. 

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3