Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Trzeci dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej za nami

2.08.2022

Kolejne piękne koncerty, Jarmark TKB i wiele pięknych emocji - tak w skrócie można opisać kolejny, trzeci dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej. Zapraszamy na fotorelację z poniedziałku, 1 sierpnia. 

Koncerty zaczęły się tradycyjnie na Małej Scenie - na Placu Hoffa. Tłumnie zgromadzona publiczność podziwiała występy kapel: Sokołowianie z Sokołowa, z Macedonii Północnej, Młode Podhale z Nowego  Targu i Starowiejski Hyr.. 

Na dużej scenie w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny moglismy podziwiać koncerty zespołów: WISŁA PLUS z Wisły, STAROWIEJSKI HYR ze Starej Wsi, MŁODE PODHALE z Nowego Targu i ZEMPLÍN z Michalovic – SŁOWACJA. 

Zapraszamy na kolejny, już czwarty dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej. 

 

59. Tydzień Kultury Beskidzkiej odbywa się w Wiśle dzięki wsparciu współorganizatorów oraz partnerów:
Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowemu Instytutowi Kultury i Dziedzictwa Wsi, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Śląskiego, Starostwu Powiatowemu w Cieszynie oraz licznym sponsorom.

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3