Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Testy rowerów elektrycznych

11.06.2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w testach rowerów elektrycznych firmy Pon Bikes która jest producentem rowerów: Univega, Kalkhoff, SantaCruz, Focus oraz wiele innych adresowanych na rynki całego świata.

Rowery elektryczne coraz częściej spotkać można na górskich szlakach. Podbijają serca naszych turystów i pomagają im dotrzeć w najpiękniejsze zakątki naszego regionu. Rowery elektryczne są obecnie jedną z atrakcyjniejszych form spędzania wolnego czasu.

KIEDY? 12 czerwca 2019 r. o godzinie 11:00
GDZIE? Plac Bogumiła Hoffa, Wisła

W ramach testowania rowerów, zapraszamy wszystkich na wycieczkę rowerową która potrwa około 1h gdzie będzie można przekonać się z jaką łatwością da się przemierzać tereny górzyste na rowerze.

Organizator chce pokazać, jak można urozmaicić ofertę beskidzkich obiektów turystycznych poprzez wprowadzenie rowerów elektrycznych jako formę aktywnej rozrywki podczas imprez firmowych szkoleniowych, prywatnych co niewątpliwie zwiększy jej atrakcyjność w oczach klientów.

ATRAKCJA DODATKOWA: Wycieczka miejska na hulajnogach elektrycznych

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w wydarzeniu, uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3