Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Szósty dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej

5.08.2022

Szósty dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej w Wiśle to kolejne piękne spotkania z folklorem z różnych stron świata. To także ostatnia odsłona "Po gróniach śpiywani". 

Kolejny, już szósty dzień TKB w Wiśle rozpoczął  się tradycyjnie od wystepów na Małej Scenie na Placu Hoffa. Mogliśmy usłyszeć takie zespoły jak: Piekarskie Klahule czy Warszawianka, a także grupy z Czech i Ukrainy. O godznie 14:00 pod schroniskiem PTTK na Przysłopiu pod Baranią Górą rozpoczęła się trzecia odsłona koncertów "Po gróniach śpiywani" - tym razem na turystów czekała Kapela Horuk. 

O godzinie 17:00 rozpoczęły się koncerty w wiślańskim amfiteatrze im. Stanisława Hadyny. Wysąpiły: WARSZAWIANKA z Warszawy, OLŠAVA z Uherskiego Brodu – CZECHY, GROJCOWIANIE z Wieprza, HAJDUKI z Oświęcimia i ETNOS ze Skopje – MACEDONIA PÓŁNOCNA. 

 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3