Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Ścigali się na Jonidle

4.05.2016

3 maja na trasach nartorolkowych i biegowych Ośrodka Sportowego Jonidło w Wiśle odbyły się III Zawody na Nartorolkach i Łyżworolkach o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Organizatorami imprezy byli WSS Wisła i Wypożyczalnia JONIDŁO, a patronat honorowy objął burmistrz Tomasz Bujok.

Pogoda i uczestnicy dopisali. Na starcie stanęło ok. 50 zawodników w kilku kategoriach. Dorośli startowali na nartorolkach, młodzież i dzieci na rolkach. Zapisywali się rodzice i ich pociechy, co świadczy o rodzinnym podejściu do rywalizacji. Najliczniej reprezentowaną rodziną byli państwo Wojtyłowie z Pogórza, którzy „wystawili” aż 4 zawodników i wszyscy zajęli miejsca na podium w swoich kategoriach!

Wśród kobiet do lat 18 triumfowała Marcelina Wojtyła, 2. miejsce zajęła Zuzanna Kobiela, a 3. Aleksandra Raszka. Wśród kobiet powyżej 18 lat 1. była Kamila Wantulok, 2. Agata Hadyna, a 3. Anna Palka. W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowały: Zuzanna Kobiela (K1), Laura Wantulok (K2), Aleksandra Raszka (K3), Marcelina Wojtyła (K4), Kamila Wantulok (K5).

Wśród panów do lat 18 wygrał Wojciech Wojtyła przed Pawłem Bujokiem i Krystianem Korzanem. Z kolei w kategorii 18+ triumf odniósł Grzegorz Legierski, który pokonał Marka Korzana i Józefa Wojtyłę. W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężali: Krystian Korzan (M1), Mikołaj Krawczyk (M2), Wojciech Wojtyła (M3), Grzegorz Legierski (M5) i Eugeniusz Baron (M6). Kategorii M5 nie rozegrano.

Uczestnicy po pokonaniu dystansu posilali się kiełbaską, owocami i słodyczami. Następnie odbyła się dekoracja, podczas której najlepsi w swoich kategoriach otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Nagrodę główną za najlepszy czas, ufundowaną przez firmę SkiRollers z Andrychowa, zdobył Grzegorz Legierski z Team nabiegowkach.pl, który otrzymał profesjonalne nartorolki SkiRollers Skate. Pozostałe nagrody ufundowali sponsorzy: FTUH Wisła Travel, Polysport pana Zbigniewa Twardowskiego oraz Xtraining. Patronami medialnymi byli: skipol.pl, nartorolki.pl, wisla.pl i jonidlo.pl.

Poniżej do pobrania kompletne wyniki zawodów.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3