Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Piknik rodzinny w SP5

20.06.2022

Majowe Święto Mamy oraz czerwcowy Dzień Dziecka i Ojca połączyła plenerowa impreza piknikowa, podczas której uczniowie klas 0 – III wraz z rodzicami i opiekunami wyruszyli, a właściwie wyjechali kolejką krzesełkową na szczyt „Skolnitego”. Korzystając z gościnności państwa Tyszkowskich i Stacji Narciarskiej Skolnity Ski & Bike Park, uczniowie bawili się na dmuchanych zjeżdżalniach i placu zabaw. W alei rzeźb podziwiali dzieła artystów ludowych, po czym odwiedzili zagrodę z alpakami, które wśród dzieci i dorosłych cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Podczas pikniku dzieci zaprezentowały program artystyczny dla swoich rodziców, a odbiór w scenografii panoramicznej Wisły miał niepowtarzalny charakter i atmosferę. Wspólnie spędzony  czas był okazją do rozmów i zabaw oraz budowania wzajemnych relacji nie tylko rodzinnych, ale również społeczności szkolnej.

Halina Raszka


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3