Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Patelniok wysoko w rankingu

14.01.2022

Kapituła Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022 już po raz 24 wyłoniła najlepsze szkoły ponadpodstawowe w kraju. To jedyny ranking w kraju oparty wyłącznie na twardych danych z okręgowych komisji egzaminacyjnych, Systemu Informacji Oświatowej (SIO) MEiN i komitetów głównych olimpiad, który wskazuje szkoły, w których warto się uczyć. W rankingu wyszczególniane są najlepsze licea ogólnokształcące i najlepsze technika.

– Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im.Wł.Reymonta jest niezmiernie dumny z przyznania Złotej Odznaki i bardzo wysokiej lokaty w rankingu szkół ponadpodstawowych w kategorii Technikum -  2. miejsce w powiecie cieszyńskim oraz 7.w województwie śląskim (55.w kraju) – podkreśla Kornelia Zubek dyrektor ZSGH w Wiśle

– Nasza Szkoła została doceniona za: sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych, wysokie wyniki egzaminu zawodowego i  maturalnego. To efekt wytężonej pracy całego Zespołu, który stawia nie tylko na tradycyjne metody kształcenia, ale także wprowadza innowacje: warsztaty ze specjalistami, wizyty studyjne i stałą współpracę branżową z najlepszymi pracodawcami w regionie. To niezbędne w edukacji przyszłych absolwentów z dyplomem technika. Dążymy do tego, aby stworzyć naszym uczniom jak najlepsze warunki do nauki: poszerzamy ofertę kształcenia, odnawiamy przestrzeń szkolną oraz dbamy o dobrą atmosferę w szkole. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu serdecznie dziękuję – dodaje dyrektor szkoły.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3