Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Luty w SP5 Jawornik

14.03.2023

Zabawa karnawałowa

Drugi semestr nauki szkolnej w Jaworniku rozpoczął się zabawą karnawałową, podczas której uczniowie w dwóch grupach wiekowych, poprzebierani za bohaterów fikcyjnych bądź rzeczywistych bawili się w szalonych rytmach muzyki rozrywkowej. Tańce i zabawy prowadzone przez didżeja były przyjemnym etapem przejściowym pomiędzy zakończonymi feriami zimowymi a nowym półroczem nauki. Za zasponsorowanie balu z poczęstunkiem dziękujemy Radzie Rodziców.


Dni Bezpiecznego Internetu

7 lutego w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie na lekcjach informatyki podejmowali tematykę propagowania działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i nastolatków do sieci. Poprzez plakaty, filmy edukacyjne i prezentacje multimedialne uświadamiali sobie wagę odpowiedzialnego korzystania z zasobów Internetu.


Zimowa Akademia Sportu

Zimowa Akademia Sportu zorganizowała w naszej szkole igrzyska upowszechniające biathlon, snowboard, short track, curling oraz hokej. Te ciekawe i widowiskowe dyscypliny rozegrane zostały na parkiecie sali gimnastycznej, która odpowiednio przygotowana stała się wspaniałym torem śnieżnym oraz lodowym. Zabawa była przednia a produkcja endorfin doprowadzała do ogólnej euforii.


Dzień Babci i Dziadka

17 lutego obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Uczniowie klas młodszych wraz z oddziałem przedszkolnym przygotowali program artystyczny, w którym poprzez piosenki, wierszyki, tańce wyrazili swoją miłość i wdzięczność swoim babciom i dziadkom. Przy słodkościach, o które zadbali rodzice, wspólnie celebrowano to jakże wyjątkowe i piękne święto.

 

 

Halina Raszka


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3