Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Głosuj codziennie !

3.11.2020

Szkoła Podstawowa nr 2 w Wiśle bierze udział w ogólnopolskim konkursie "1000 powodów, by czytać", w którym główną nagrodą jest zdobycie 1000 książek do szkolnej biblioteki. W powstanie pracy konkursowej zaangażowani byli uczniowie całej szkoły. Jednak abyśmy mogli wygrać, potrzebne jest zaangażowanie jak największej ilości osób, ponieważ wygrana w konkursie zależna jest od wyników głosowania na poszczególne prace. Regulamin przewiduje 5 nagród głównych dla szkół do 120 uczniów oraz 5 nagród dla szkół powyżej 120 uczniów.

Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie naszej szkoły poprzez codzienne głosowanie na pracę konkursową, którą można znaleźć, klikając na banner konkursu w aplikacji mobilnej Empik (na samej górze), wybierając kategorię "Szkoły do 120 uczniów", wpisując do wyszukiwarki słowo "Wisła", a następnie wybierając pracę Szkoły Podstawowej nr 2 im. Adama Mickiewicza. Aby zagłosować, konieczne jest posiadanie aplikacji mobilnej Empik (nie Empik Go). Głosować można codziennie od 2 listopada do 2 grudnia 2020 r.

Już teraz serdecznie dziękujemy za wsparcie oraz rozreklamowanie tej akcji wśród rodziny i znajomych!


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3