Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Drugi dzień TKB: piękne koncerty w amfiteatrze

1.08.2022

W niedzielę, 31 lipca, a więc w drugi dzień TKB czekało nas mnóstwo pięknych koncertów w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny w Wiśle. Tam też, z powodu deszczu odbyły się koncerty małej sceny. Niestety, nie dojechał zespół z Kolumbii, ale w jego miejscu pojawił się zespół z  Bułgarii. Po  raz kolejny okazało się, że wiślańska publiczność jest nieoceniona - mimo złej pogody i deszczu amfiteatr był wypełniony a występy zespołów spotykały się z ogromnym entuzjazjem - dziękujemy! 

W ramach małej sceny, wyjątkowo w amfiteatrze a nie na Placu Hoffa, wystąpiły kapele zespołów: Bierowianie, Czantoria, Hop Cup i zespołu z Wysp Zielonego Przylądka. 

Na dużej scenie wystąpiły z kolei: GOROL z Jabłonkowa, SŁOPNICZANIE ze Słopnic, BRENNA z Brennej, HOP CUP z Zakopanego, ZIEMIA ŻYWIECKA z Żywca, SKALNIK z Kamionki Wielkiej i zespół z Bułgarii. 

Mimo deszczu, na wszystkich czekała gorąca atmosfera, piękne koncerty i pyszne, regionalne jedzenie. 

Zapraszamy na kolejne dni Tygodnia Kultury Beskidzkiej w Wiśle - pełny plan na następne dni na stronie internetowej miasta i facebooku Wiślańskiego Centrum Kultury.

 

59. Tydzień Kultury Beskidzkiej odbywa się w Wiśle dzięki wsparciu współorganizatorów oraz partnerów:
Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowemu Instytutowi Kultury i Dziedzictwa Wsi, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Śląskiego, Starostwu Powiatowemu w Cieszynie oraz licznym sponsorom.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3