Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Czwarty dzień Tygodnia Kultury Beskidzkiej za nami. Trwają piękne koncerty

28.07.2021

Wtorek, czyli czwarty dzień 58. Tygodnia Kultury Beskidzkiej już za nami! W Wiśle trwają piękne koncerty i spotkania z folklorem. Po raz kolejny góralska muzyka odwiedziła też góry - tym razem Kapela Rajwach zagrała przy schronisku na Soszowie. 

Koncerty na małej scenie rozpoczęły się tradycyjnie o godz. 11:00. Tam usłyszeliśmy takie zespoły jak Watra, Porębianie i Dolina Dunajca. Duża scena to z kolei koncerty takich grup jak: Lipniczanie z Lipnicy Wielkiej, Porębianie z Poręby Spytkowskiej, Dolina Dunajca z Nowego Sącza, Kasinianie-Zagórzanie z Kasiny Wielkiej, Watra z Brzeźnicy czy w końcu Śwarni Łojce z Sadku-Kostrzy. 

Oprócz tradycyjnych atrakcji, takich jak jarmark arstystyczny i rękodzieła, nie zabrakło też drugiej odsłony projektu "Po gróniach śpiywani". Tym razem Kapela Rajwach zagrała na Soszowie. 


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3