Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Cieszymy się latem - powitanie wakacji w Wiśle

30.06.2020

W pierwszy weekend lipca zapraszamy na dwudniowe wydarzenie "Cieszmy się latem", podczas którego będzie można zrelaksować się w miłych okolicznościach, posłuchać dobrej muzyki i posłuchać gawędy przy ognisku. Wszystko to w Parku Kopczyńskiego w centrum Wisły i na Placu Hoffa.

- Sezon letni w Wiśle rozpoczynamy imprezą kameralną, ale bardzo interesującą. Stawiamy na relaks, rekreację i dobrą muzykę. W Parku Kopczyńskiego stanie Namiot Przygód, w którym będzie można zagrać w etniczne planszówki, skomponować swoją własną, wiślańską herbatę, wziąć udział w warsztatach z wykonywania papieru czerpanego. W parku pojawi się też ekran, na którym w sobotę będzie można obejrzeć “Bajki pod drzewem” – mówi Katarzyna Czyż – Kaźmierczak.

 

W sobotni wieczór w Parku Kopczyńskiego będzie można także wziąć udział w gawędzie przy ognisku a dzień zakończy się pokazem teatru ognia. Niedziela to z kolei kolejna porcja przygód w namiocie i przede wszystkim relaks na łonie przyrody. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę odbędą się także koncerty kameralne na rynku.

 

Harmonogram prezentuje się następująco:
4 lipca - sobota
Park Kopczyńskiego
Namiot Przygód
godz. 11:00-13:00 warsztaty: etniczne planszówki z różnych stron świata, wiślańska ścieżka sensoryczna, komponowanie wiślańskiej herbaty, poznawanie wiślańskiej roślinności, tworzenie papieru czerpanego
godz. 15:00-18:00 warsztaty: tworzenie papieru czerpanego, malowanie kamieni, wiślańska ścieżka sensoryczna, etniczne planszówki z różnych stron świata
godz. 15:00-18:00 Bajki pod drzewem, projekcja bajek Studia Rysunkowego w Bielsku-Białej
godz. 20:30 Gawęda przy ognisku
godz. 21:30
Inferis Teatr Ognia - Noc słowiańska

Pl. B. Hoffa - rynek
godz. 17:00 kameralny koncert na rynku:
- Dagmara Pyzik,
- zespół Dzień Dobry

5 lipca - niedziela
Park Kopczyńskiego
Namiot przygód
godz. 11:00-16:00 warsztaty: etniczne planszówki z różnych stron świata, wiślańska ścieżka sensoryczna, komponowanie wiślańskiej herbaty, relaks na łonie natury
Pl. B. Hoffa - rynek
godz. 15:00 kameralny koncert na rynku:
- zespół Cztery Piątek
- duet Hanka Malecina-Karpiel i Arek Wiech

Wydarzenia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.
Zapraszamy!


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3