Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

„Halo! Halo! Mikołaju!”

Rozpoczęcie imprezy: 2018-12-08
Zakończenie imprezy: 2018-12-08
Miejsce imprezy: Amfiteatr im. Stanisława Hadyny, Park Kopczyńskiego
Godzina: 13:00
Organizator imprez: Wiślańskie Centrum Kultury
Organizator - kontakt: 602 177 262

8 grudnia 2018 r. w Wiśle odbędzie się zabawa Mikołajkowa dla całych rodzin.

O godzinie 13:00 z Amfiteatru im. St. Hadyny wystartuje rekreacyjny Marsz Nordic Walking – sportowa zabawa dla całych rodzin. Marsz przejdzie trasą przez: Park Kopczyńskiego, ul. Konopnicką, Bulwar Braci Cienciałów, ul. Olimpijską, ul. 1 Maja, ul. B.Prusa, Bulwar Księżycowy. Sedecznie zapraszamy w strojach przebierańców - mikołaje, aniołki, renifery, elfy itp. Tutaj nie ma żadnej rywalizacji – jest dobra zabawa dla każdego!

Z kolei o godzinie 14:00 zapraszamy wszystkie dzieci do Amfiteatru im. Stanisława Hadyny, gdzie odbędzie się program interaktywny pt. „Halo! Halo! Mikołaju!” w wykonaniu Agencji Artystycznej TheArt.

Opis programu: „Wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami. Niestety tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się bowiem, że Mikołaj został uwięziony przez Królową Śniegu z lodowym sercem, która chce zepsuć dzieciom najpiękniejszy dzień w roku. Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk spróbują z pomocą dzieci odnaleźć i uwolnić Świętego Mikołaja. Królowa Śniegu przygotowała trudne zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i umiejętnością współpracy w grupie. Czy im się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Czy dzieci dostaną prezenty?

Będziemy się świetnie bawić i jednocześnie uczyć, ponieważ nasz program zawiera elementy dydaktyczne. Dowiemy się więcej o Świętym Mikołaju, jak również o instrumentach i orkiestrze, nauczymy się wspólnie piosenki i zimowego tańca.”

Na oba wydarzenia tego dnia wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3