Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Recital filmowo-musicalowy "Cinema Paradiso"

Rozpoczęcie imprezy: 2018-09-22
Zakończenie imprezy: 2018-09-22
Miejsce imprezy: Villa Rubinstein
Godzina: 19:00
Organizator imprez: Villa Rubinstein i Teatr Vis a Vis
Organizator - kontakt: 601 773 333

TEATR VIS A VIS w VILLI RUBINSTEIN PREZENTUJE:

"CINEMA PARADISO"

RECITAL FILMOWO – MUSICALOWY

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE Z NAJPOPULARNIEJSZYCH HOLLYWOODZKICH PRODUKCJI FILMOWYCH

ŚPIEWA PAULINA PIENIĄŻEK

W wyjątkowym programie „CINEMA PARADISO” usłyszycie Państwo największe przeboje z najgłośniejszych hollywoodzkich produkcji filmowych…

Zapraszamy Państwa w podróż do fascynującego świata kina i muzyki…

Za sprawą znanych i lubianych szlagierów – scena zamieni się w plan filmowy, a Państwo poczujecie ekscytującą atmosferę gali oskarowej…

Zabrzmią największe hity nagrodzone Oscarem…

Atmosfera budzącego ciekawość świata filmu i muzyki…

Multimedialna scenografia złożona z fotosów z planów filmowych największych hitów kinowych wszechczasów…

A przede wszystkim… Wokalistka o elektryzującym głosie…

Wszystko to w wyjątkowym i niepowtarzalnym programie „CINEMA PARADISO”

Paulina Pieniążek – absolwentka rzeszowskiego Centrum Sztuki Wokalnej. Wokalistka współpracująca z portugalskim zespołem „Encanta Tuna”, laureatka nagrody Wafa w finale Międzynarodowego Festiwalu Młodych Talentów na Litwie, zdobywczyni trzeciego miejsca na Międzynarodowym Festiwalu „EURO STARS” na Malcie, laureatka nagrody za najlepsze wykonanie Pieśni Narodowej w finale „Drogi do Gwiazd” w St. Petersburgu, laureatka nagrody za najlepszy głos na Międzynarodowym Festiwalu „EUROKIDS” we Włoszech. Współpracuje także z niemiecką wytwórnią muzyczną GET READY MUSIC, występuje w musicalach i spektaklach muzycznych: „Let’s Twist Again”„Maszerują strzelcy, maszerują”, „Zadumany cały świat”, „Prawy do lewego”.

Teatr VIS A VIS to klasyczny café-theatre w stylu RETRO nawiązujący do teatrzyków kawiarnianych powstałych w latach trzydziestych dwudziestego wieku w Paryżu, Berlinie, Zurychu i Warszawie, które stanowiły wówczas ważny nurt kultury nieoficjalnej i niekomercyjnej.
Café-theatre to forma teatru rozrywkowego nadal niebywale popularna w zachodniej i południowej Europie - w Polsce obecnie praktycznie nieistniejąca.
Teatr VIS A VIS to kieszonkowe Variété...
Teatr wystawiający przede wszystkim spektakle kameralne, zwłaszcza muzyczne, wokalne i taneczne - także w formie kameralnych widowisk plenerowych...

Twórcą, dyrektorem i reżyserem Teatru VIS A VIS jest Bartłomiej Piotrowski - impresario z wieloletnim doświadczeniem, producent widowisk i koncertów oraz reżyser specjalizujący się w kameralnych formach teatralnych, zwłaszcza wokalnych, tanecznych i muzycznych.

ŚPIEW:

Paulina Pieniążek

INSCENIZACJA:

Bartłomiej Piotrowski

22.09.2018 | sobota | 19:00

 

VILLA RUBINSTEIN

Al. Ks. Bursche 46, Wisła

INFORMACJE & REZERWACJE:

601 773 333

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3