Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

4. Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha Granatowe Góry

Miejsce imprezy:
Organizator imprez: Wiślańskie Centrum Kultury
Organizator - kontakt: 602 177 262
Termin imprezy
od 2024-05-30 do 2024-06-02
W tym roku to już 4. Festiwalu Słowa im. Jerzego Pilcha Granatowe Góry! Prezentujemy oficjalny plakat 4. edycji Granatowych Gór, który powstał na podstawie fotografii Jacka Poręby. 
 
Nasza główna ścieżka tematyczna doprowadzi nas w tym roku do odkrywania współistnienia celesności i słowa. Odpowiemy na pytania dotyczące tego, jak literatura radzi sobie z zapisywaniem intymności, seksualności i jak język buduje oraz niszczy ciało. Od cielesności nie uciekniemy także w naszym bloku pilchowskim, w którym spojrzymy na zmagania pisarza z tym tematem i na to, jak radzi sobie z cielesnością w swoich książkach.
 
Przed nami między innymi wyjątkowy pokaz mody, w którym udział wezmą nasi goście - pisarki i pisarze.
To co jest pewne, to że od 30 maja do 2 czerwca czeka nas dużo intymności, sporo piękna, szczypta erotyzmu i wiele niespodzianek, związanych z samą cielesnością. Do zobaczenia w Masto Wisła!

Pełny program dostępny jest na stronie www.granatowegory.pl. Tam też znajdują się informacje na temat dodatkowych wydarzeń w ramach Festiwalu.

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3