Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

V Konferencja, Targi Zielarskie i Fitoterapeutyczne

Miejsce imprezy: Hotel Stok**** w Wiśle
Organizator imprez: Polska Grupa Zielarska
Termin imprezy
od 2023-09-23 9:00 do 2023-09-24

 

W dniach 23-24 września 2023 r. w Hotelu Stok w Wiśle odbędzie się kolejna edycja wydarzenia: ZIELARSKIE TRENDY - V KONFERENCJA ORAZ TARGI ZIELARSKIE I FITOTERAPEUTYCZNE organizowane przez Polską Grupę Zielarską sp. z o.o.


ZIELARSKIE TRENDY V KONFERENCJA, TARGI ZIELARSKIE I FITOTERAPEUTYCZNE to wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzu imprez zielarskich organizowanych przez Polską Grupą Zielarską.
Wysoki poziom merytoryczny przekazywanej wiedzy zapewnią wykładowcy Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie – partnera Polskiej Grupy Zielarskiej, która jako jedna z niewielu w Polsce uczelni posiada w ofercie kształcenia kierunki zielarstwa i towaroznawstwa zielarskiego oraz kadra naukowa i specjaliści związani z innymi ośrodkami akademickimi w Polsce.

Wydarzenie po raz kolejny organizujemy w HOTELU STOK**** w WIŚLE, gdzie oddajemy do Waszej dyspozycji trzy klimatyzowane sale ekspozycyjne. Zapoznacie się w nich z ofertą produktową wystawców krajowych i zagranicznych. Nasze sale wykładowe mogące jednorazowo pomieścić ok. 350 uczestników zapewniają komfortowe warunki do wysłuchania przygotowanych przez naszą kadrę profesorską wykładów i prelekcji.Zachęcamy również do korzystania z przygotowanej oferty pobytowej. Wyrażając dbałość o Wasze finanse przygotowaliśmy trzy rodzaje oferty pobytowej. Pokoje gościnnego Hotelu Stok**** są do Waszej dyspozycji w ofercie typu STANDARD (S) i COMFORT (C). Przygotowaliśmy również wariant ekonomiczny EKONO (E), w którym oferujemy noclegi wraz ze śniadaniami poza hotelem. Wszystkie pozostałe usługi są świadczone przez Hotel Stok****. Mamy miejsce dla wszystkich naszych gości - piszą organizatorzy.

 

Poniżej link , pod którym znajdziecie informacje jak zarezerwować OFERTĘ POBYTOWO-KONFERENCYJNĄ (warto nadmienić, że ofeta pobytowo-konferencyjna zawiera bilety wstęu na wszystkie sesje płatne) https://grupazielarska.pl/oferta-dla.../b,10096,blog 

PLEBISCYT NA PIĄTKĘ? NIE SŁYSZAŁEŚ?

Jak wiecie, redakcje „Zielarskich Trendów” oraz „Leku w Polsce” ogłosiły PLEBISCYT NA PIĄTKĘ i właśnie rozstrzygnięciem tego plebiscytu podczas „Final Party” zakończymy pierwszy dzień konferencji, targów zielarskich i fitoterapeutycznych. Podczas kolacji, tym razem organizowanej w Sali Bankietowej Hotelu Stok****, dowiemy się kto otrzyma statuetki EKO MIŁORZĘBU w poszczególnych kategoriach plebiscytu. Decyzję w tej sprawie podejmujecie Wy – Zielarze. Zarówno Organizatorzy, Ambasadorzy jak i wystawcy ufundowali nagrody dla głosujących w Plebiscycie. Wasz głos jest bardzo ważny, bo w ten sposób możecie docenić produkt, producenta czy też firmę z którą współpracujecie - czytamy na profilu wydarzenia.

Czas trwania ZIELARSKICH TRENDÓW został podzielony ze względu na profil odbiorców.
Dzień pierwszy – 23 WRZEŚNIA 2023 (SOBOTA) – DZIEŃ PROFESJONALISTY. Z założenia dzień dedykowany wszystkim spotkaniom biznesowym branży zielarskiej. A dzień kończy wspomniane już ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA PIĄTKĘ organizowane w Sali Bankietowej HOTELU STOK**** w Wiśle – wręczenie nagród, dobra muzyka, dobre jedzenie, dobra zabawa, super relaks i oczywiście
tinctura klasyczna oraz niespodzianki.

Dzień drugi – 24 WRZEŚNIA 2022 (NIEDZIELA) – DZIEŃ PASJONATA
Dzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych zielarstwem, fitoterapią oraz produktami naturalnymi z możliwością prowadzenia sprzedaży detalicznej.
Tym razem wykłady i prelekcje przygotowali:
* prof. dr hab. n. farm. Iwona Wawer,
* prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Ilona Kaczmarczyk-Żebrowska,
* prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Bożena Muszyńska,
* prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko
* dr n. farm. Joanna Nawrot,
* lek. med. Krzysztof Błecha,
* Brat Jan z Dukli Ścieranka OH z Zakonu Szpitalnego Braci Bonifratrów.

 

Więcej na https://www.facebook.com/zielarskietrendy/ 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3