Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Akcja Przewodnik Czeka

Miejsce imprezy: Zbiórka - Zameczek Myśliwski Habsburgów — PTTK Oddział Wisła — ul. Lipowa 4a
Organizator imprez: PTTK Oddział Wisła
Organizator - kontakt: 33 855 35 60
Termin imprezy
od 2021-08-01 do 2021-08-01

Akcja Przewodnik Czeka to od wielu już lat prowadzony w Wiśle cykl bezpłatnych wycieczek dla turystów indywidualnych, którzy od opieką licencjonowanego przewodnika górskiego z wiślańskiego oddziału PTTK wyruszają na ustalone wcześniej szlaki. Wyjście nie wymaga żadnych wcześniejszych zapisów, po prostu należy przybyć w danym dniu i o wyznaczonej godzinie na miejsce zbiórki (Zameczek Habsburgów ul. Lipowa 4a) i cieszyć się wycieczką górską pod okiem profesjonalisty. Już dziś można sobie tak zorganizować czas, aby móc pójść na którąś z wycieczek.

- Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie oraz pokrywają ewentualne koszty przejazdów środkami komunikacji publicznej, kolejami linowymi oraz koszty wstępów do atrakcji.
- Przejście tras umożliwia zdobycie punktów do Wiślańskiej Odznaki Turystycznej oraz odznaki GOT.
- Możliwa zmiana przebiegu tras w zależności od warunków atmosferycznych.
- Godziny przejazdów autobusów mogą ulec zmianie w przypadku zmiany rozkładu jazdy.

Wykaz wycieczek organizowanych w sierpniu 2021

Zbiórka: Zameczek Myśliwski Habsburgów — PTTK Oddział Wisła — ul. Lipowa 4a

1 sierpnia — godz. 8:15 — czas przejścia 5h
Przejazd z Centrum Przesiadkowego na Przełęcz Salmopolską (godz.8.30). Przejście: Przełęcz Salmopolska — Jawierzny — Smrekowiec — Trzy Kopce Wiślańskie — Wisła

7 sierpnia — godz. 8:45 — czas przejścia 7h
Przejazd z Centrum Przesiadkowego do przystanku Ustroń Polana (godz. 9.05), wyjazd kolejką krzesełkową na stoki Czantorii Wielkiej. Przejście: Polana Stokłosica — Czantoria Wielka — Soszów — Stożek Wielki — Wisła Głębce. Powrót autobusem do Wisły.

15 sierpnia — godz. 8:15 — czas przejścia 6h
Przejazd z Centrum Przesiadkowego na Przełęcz Salmopolską (godz. 8.30). Przejście: Przełęcz Salmopolska — Malinowska Skała — Zielony Kopiec — Przełęcz Gawlasi — Cieńków — Wisła Nowa Osada skrzyżowanie. Powrót autobusem do Wisły.

21 sierpnia — godz. 8:45 — czas przejścia 8h
Przejazd z Centrum Przesiadkowego (godz.8.55) na Przełęcz Kubalonkę. Przejście: Przełęcz Kubalonka — Stecówka — Przysłop — Barania Góra — Biała Wisełka — Wisła Czarne Fojtula. Powrót autobusem do Wisły.

29 sierpnia — godz. 10.00 — czas przejścia 4h
Spacer po Wiśle śladami historii ze zwiedzaniem „Ochorowiczówki” — Muzeum Magicznego Realizmu

 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3