Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Puzzle Kultury - III Festiwal Sztuki Ulicznej

Miejsce imprezy: pl. B. Hoffa, amfiteatr, Park Kopczyńskiego
Organizator imprez: Wiślańskie Centrum Kultury
Organizator - kontakt: 33 855 29 67
Termin imprezy
od 2021-08-14 do 2021-08-15

Już w weekend 14-15 sierpnia w Wiśle pojawią się artyści uliczni z różnych dziedzin, którzy opanują centrum miasta. W tym roku Festiwal Sztuki Ulicznej Puzzle Kultury to jednak znacznie więcej – będzie też koncert Dawida Kwiatkowskiego w wiślańskim amfiteatrze i niezwykłe show Sztuka Balansu.

To już trzecia odsłona Festiwalu Sztuki Ulicznej Puzzle Kultury. Tym razem w weekend od 14 do 15 sierpnia na Placu Hoffa i w Parku Kopczyńskiego w Wiśle pojawią się artyści, kuglarze i animatorzy, którzy przez dwa dni będą angażowali gości we wspólną zabawę i tworzenie Puzzli Kultury.

- W tym roku na gości czeka sporo warsztatów. Grupa Sztuka Balansu będzie prowadziła warsztaty równowagi na taśmach, pojawią się warsztaty kuglarskie, będą warsztaty plastyczne prowadzone przez Agnieszkę Szarzec i warsztaty rękodzielnicze, które poprowadzi Maja Majewska – mówi Szymon Pilch, organizator Puzzli Kultury.

Po raz kolejny na rynku odbywały się będą występy – tak zwane fuzje. Podczas nich różni artyści będą spontanicznie łączyli swoje umiejętności, żeby zaproponować widzom niesamowity spektakl. Oczywiście nie zabraknie niezwykle lubianych przez publiczność tancerzy break-deance.

Po raz kolejny ożyje Drzewo Opowieści – miejsce w Parku Kopczyńskiego pod którym zlokalizowana będzie strefa słowa – pojawią się bajki, opowieści i gawędy.

- W tym roku rozszerzamy ideę Puzzli Kultury o duży koncert, który odbędzie się w amfiteatrze. Wystąpi Dawid Kwiatkowski, gwiazda muzyki młodego pokolenia. Już teraz zapraszamy nie tylko młodzież, na pewno koncert będzie niezwykle energetyczny – mówi Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, dyrektor Wiślańskiego Centrum Kultury.

Koncert Dawida Kwiatkowskiego jest biletowany, wejściówki w kwocie 50 złotych można kupić na stronie www.kupbilecik.pl i w dniu koncertu przed amfiteatrem (opcja kupna biletów na miejscu zależna od dostępności wolnych miejsc). 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3