Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Tajemnicze życie jaskiń

Miejsce imprezy: Centrum Edukacji Ekologicznej
Organizator imprez: Centrum Edukacji Ekologicznej
Organizator - kontakt: +48 531 485 775
Termin imprezy
od 2021-06-27 9:00 do 2021-06-27

O godzinie 9 rozpocznie się wykład z prezentacją multimedialną na temat biologii i ekologii nietoperzy. Przedstawione zostaną także gatunki zamieszkujące beskidzkie jaskinie (i nie tylko jaskinie!). Nie zabraknie także ciekawostek z życia wziętych. Po wykładzie zaplanowana jest wycieczka do Jaskini Malinowskiej. Piesza wycieczka wyruszy z Przełęczy Salmopolskiej o godzinie 11. Centrum Edukacji Ekologicznej nie zapewnia transportu, dojazd na Przełęcz jest możliwy komunikacją miejską – przewoźnik Wispol, autobus relacji Cieszyn-Wisła Przełęcz Salmopolska. Planowany odjazd autobusu z przystanku Wisła Gościejów to 10.36 (Pełny rozkład jazdy: TUTAJ ). Trasa prowadząca do jaskini jest łatwa, a jej przejście w jedną stronę zajmuje około półtorej godziny.

Co należy zabrać na wycieczkę?

  • Wygodne buty – z dobrym bieżnikiem. Trasa do jaskini jest kamienista a w samej jaskini może być błoto i kałuże. Najlepsze będą niskie buty trekkingowe.
  • Kurtkę lub bluzę – w jaskini panuje temperatura około 6 stopni Celsjusza! Warto założyć ciemne ubrania – w wąskich korytarzach łatwo się ubrudzić.
  • Czołówkę lub latarkę
  • Butelkę wody i przekąskę – cała wycieczka może potrwać nawet 4 godziny!

Aby wziąć udział w spotkaniu i wycieczce należy się zapisać. W tym celu prosimy o wysłanie maila na adres: cee@wisla.pl

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3