Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Muzyczne Wieczory Widokowe - Weekend Kultury Beskidzkiej

Miejsce imprezy: Hotel Pod Jedlami
Organizator imprez: Hotel Pod Jedlami
Organizator - kontakt: 607 737 827
Termin imprezy
od 2020-07-31 18:00 do 2020-07-31

Mamy przyjemność zaprosić na wyjątkowe wydarzenie w ramach cyklu Muzyczne Wieczory Widokowe w Hotelu Pod Jedlami*** w Wiśle: Przegląd Kapel Beskidu Śląskiego.

Na 20-minutowe występy zaprosiliśmy pięć kapel z okolic: zagrają Zwyrtni, Rajwach, Jetelinka, Zbójnicy ze Szczyrku i Kapela Wisła. Dzięki temu słuchacze koncertu będą mogli porównać style muzyczne, prezentowane przez kapele z różnych rejonów Beskidu Śląskiego.

Imprezę poprowadzi konferansjer, a jednocześnie członek kapeli Zbójnicy ze Szczyrku - Mateusz Kurowski.

Koncert odbędzie przy naszej beskidzkiej plaży hotelowej, na widokowym terenie rekreacyjnym - leżaki, hamaki i kokony będą dostępne dla Gości. Muzyki będzie można również słuchać na balkonach pokoi Standard i Deluxe, które znajdują się nad plażą.

Wstęp jest bezpłatny dla naszych Gości, ale także dla Gości innych wiślańskich obiektów. Rozpoczęcie wydarzenia o 18.00, planowany czas trwania: ok. 2 godziny. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc telefonicznie: 607 737 827, mailowo: rezerwacja@podjedlami.pl lub przez hotelowy Messenger.

Zapraszamy na inne koncerty w ramach cyklu, wszystkie informacje są dostępne na stronie internetowej Hotelu Pod Jedlami: https://www.podjedlami.pl/muzyczne-wieczory-widokowe oraz pod hashtagiem #muzycznewieczorywidokowe

W przypadku niekorzystnej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do budynku hotelowego.

W trakcie koncertu będzie można zamówić dania ze specjalnej karty menu, przygotowanej na ten dzień – zarówno podawane
do stolika, jak i na balkon (bez dopłat).

Do zobaczenia!

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3