Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Muzyczne Wieczory Widokowe - Paul Stępień

Miejsce imprezy: Hotel Pod Jedlami
Organizator imprez: Hotel Pod Jedlami
Organizator - kontakt: 33 856 47 00
Termin imprezy
od 2020-08-29 18:30 do 2020-08-29

Z przyjemnością zapraszamy na ostatni koncert w ramach cyklu Muzyczne Wieczory Widokowe w Hotelu Pod Jedlami*** w Wiśle. Zagra dla nas niezwykły artysta - Paul Stępień!

Paul ukończył I i II stopień w klasie fletu oraz Akademię Muzyczną w Krakowie. Multiinstrumentalista, aranżer muzyczny, pianista i flecista. Lubi repertuar i klasyczny i nowoczesny. Występował m.in. w popularnym programie "Mam Talent": https://www.youtube.com/watch?v=kkZsDu7pcWc

Koncert odbędzie przy naszej beskidzkiej plaży hotelowej, na widokowym terenie rekreacyjnym - leżaki, hamaki i kokony będą dostępne dla Gości. Muzyki będzie można również słuchać na balkonach pokoi Standard i Deluxe, które znajdują się nad plażą.
Wstęp jest bezpłatny dla naszych Gości, ale także dla Gości innych wiślańskich obiektów. Rozpoczęcie koncertu o 18.30, czas trwania: ok. 60 minut.

Informacje na temat wszystkich koncertów, które odbyły się w ramach cyklu są dostępne na stronie internetowej Hotelu Pod Jedlami: https://www.podjedlami.pl/muzyczne-wieczory-widokowe oraz pod hashtagiem #muzycznewieczorywidokowe

W przypadku niekorzystnej pogody koncert odbędzie się w Lobby Barze.

Do zobaczenia!

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3