Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Sumertime - Lato teatralne w Villi Rubinstein

Rozpoczęcie imprezy: 2020-07-18
Zakończenie imprezy: 2020-07-18
Miejsce imprezy: Villa Rubinstein
Godzina: 19:00
Organizator imprez: Villa Rubinstein
Organizator - kontakt: 601 773 333

Teatr Vis a Vis ma przyjemność zaprosić Państwa w wyjątkową, muzyczną: wokalną i taneczną podróż w czasie i przestrzeni do czasów, kiedy rodziły się legendy i ikony popkultury…

Rytm dyskoteki, rozbłyski świateł kolorofonów, roztańczony tłum na parkiecie…

Oto klimat disco…

Ale disco to nie tylko muzyka, to także styl i moda, które królowały niepodzielnie w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych minionego stulecia… (dwudziestego wieku)

Ana Dębska to znakomita wokalistka i prawdziwy wulkan energii…

W swoim popisowym disco show największe przeboje muzyki disco i pop zaśpiewa dla Państwa artystka Teatru Vis a Vis, aktorka scen muzycznych -  obdarzona niesamowitym głosem Ana Dębska.

Podczas show zabrzmią największe hity, takie jak: One way ticket, River Blue, Ymca, Rivers of Babylon i inne znane i lubiane przeboje…

Usłyszycie przeboje zespołów takich, jak: ABBA, Boney M, Vaya Con Dios, Eruption, Smokie, Hot Stuff, The Pointer Sisters, Tiny Turner, Eltona Johna i innych kultowych zespołów z tamtej epoki… Epoki disco…

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3