Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Puzzle Kultury, czyli II Festiwal Sztuki Ulicznej

Miejsce imprezy: pl. B. Hoffa, amfiteatr, Park Kopczyńskiego
Organizator imprez: Wiślańskie Centrum Kultury, Grupa Twórcza Punkty Widzenia
Termin imprezy
od 2020-08-15 do 2020-08-16

 

Kuglarze, aktorzy, muzycy, malarze, tancerze a nawet magik – wszyscy pojawią się na Placu Hoffa i w Parku Kopczyńskiego w Wiśle. Będzie tanecznie, rytmicznie twórczo i kolorowo. Puzzle Kultury to festiwal, który już podczas pierwszej edycji udowodnił, że potrafi uwolnić niezwykłe pokłady dobrej energii.

W weekend 15-16 sierpnia na ulicach Wisły po raz drugi pojawią się artyści uliczni. Głównym założeniem festiwalu jest stworzenie w centrum miasta różnych stref artystycznych, w których artyści będą się prezentowali ale też zapraszali do współtworzenia sztuki razem z nimi. W Wiśle wystąpią muzycy, aktorzy, kuglarze, plastycy, tancerze, bębniarze, DJ-e I wielu innych.

Festiwal Puzzle Kultury rozpocznie się w sobotę o godz. 12:00 i potrwa do niedzielnego popołudnia. Samo wydarzenie nie ma ustalonego harmonogramu, natomiast kilka razy każdego dnia przewidywane jest „sklejanie puzzli” a więc wspólne występy artystów na wiślańskim rynku. Jedynymi ustalonymi wcześniej występami będzie pokaz spektaklu teatralnego, który zostanie zaprezentowany w sobotę po godz. 20:00 na wiślańskim rynku, po nim czeka nas z kolei klimatyczny pokaz fire show.

Jak wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy w weekend 15-16 sierpnia przyjechać do Wisły, wybrać się do centrum i tam, w miejskich przestrzeniach spotkać artystów, którzy będą tworzyli poszczególne strefy. Strefy kultury rozstawione zostaną przede wszystkim w Parku Kopczyńskiego ale także na Placu Hoffa. Dzięki temu impreza będzie bezpieczna i odbędzie się z uszanowaniem reżimu sanitarnego.

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3