Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Bieg po Nowe Życie

Rozpoczęcie imprezy: 2020-06-21
Zakończenie imprezy: 2020-06-21
Miejsce imprezy: pl. Hoffa
Organizator imprez:

Bieg po Nowe Życie – mająca już 10-letnią historię społeczna inicjatywa wspierająca dawstwo narządów, która na stałe zagościła wśród najważniejszych polskich kampanii prozdrowotnych odnalazła się w nowej rzeczywistości. 21 czerwca po raz pierwszy odbędzie się w formule online! W marcu podjęliśmy decyzję o przeniesieniu wiślańskiej 16 edycji Biegu po Nowe Życie na 20 czerwca, jednak już początkiem maja patrząc na to, co dzieje się za oknami urodził się pomysł, by wydarzenie przygotować w przestrzeni wirtualnej. W trosce o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników, przede wszystkim osób po przeszczepieniu – tłumaczy Przemysław Saleta – współtwórca i ambasador wydarzenia. Nowa odsłona Biegu po Nowe Życie połączy w formule internetowej transmisji telewizyjnej wszystkie osoby, które tworzą lub chcą tworzyć wydarzenie. W trzygodzinnej audycji na żywo pojawią się osoby po przeszczepieniu, znane osoby ze świata filmu, teatru, estrady, sportu, i mediów, autorytety polskiej medycyny transplantacyjnej, partnerzy projektu. Wykorzystamy telewizyjne środki techniczne w studiach plenerowych oraz nowoczesne platformy konferencyjne, by w trakcie transmisji połączyć się na krótkie rozmowy i pozdrowienia z osobami po przeszczepieniu i ich rodzinami w miejscach, gdzie mieszkają, porozmawiamy z lekarzami, koordynatorami transplantacyjnymi, dziennikarzami, aktorami, sportowcami i artystami – wyjaśnia Arkadiusz Pilarz – dyrektor Biegu po Nowe Życie. Całość będzie można oglądać w niedzielne popołudnie 21 czerwca od 16:00, do 19:00 na naszych mediach społecznościowych, ale nie tylko. To jednak na razie niespodzianka, podobnie jak najważniejsza część naszego wydarzenia - marsz nordic walking, który na pewno odbędzie się, ale w „telewizyjnej” nowej formie – dodaje. Do Biegu po Nowe Życie ONLINE po raz pierwszy może zgłosić się każdy. Każdy kto chce w kilku słowach wyrazić poparcie dla idei przeszczepień i dawstwa narządów. Jak to zrobić? Najlepiej odwiedzić stronę transplantologia.info klikając w poniższy link:

https://transplantologia.info/transplantologia/czas-na-bieg-po-nowe-zycie-online/ 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3