Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Start do Nart z Radiem Zet

Rozpoczęcie imprezy: 2020-01-24
Zakończenie imprezy: 2020-01-26
Miejsce imprezy: Ośrodek Narciarski Cieńków
Organizator imprez: Wiślański Skipass

Od 17 stycznia 2020 roku do 23 lutego — w każdy weekend ferii ekipa Radia ZET na czele z Kamilem Noselem, Michałem Adamskim oraz Michałem Korościelem odwiedzi największe stoki narciarskie w Polsce. W Wiśle będziemy mogli spotkać się z dziennikarzami Radia ZET na Stacji Narciarskiej Cieńków już od 24 do 26 stycznia.

W narciarskim miasteczku będzie na czekać na Was masa atrakcji, przygotowano m.in. nieodpłatne testy najnowszego sprzętu narciarskiego, konkursy z narciarskimi nagrodami dla tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych, a do tego stanowiska regeneracji z ciepłymi przekąskami i gorącymi napojami.

Na wspólną zabawę zapraszamy w piątki, soboty i niedzielę w godzinach 10:00 - 15:00. Co ważne — dni, w których warunki atmosferyczne wykluczą możliwość bezpiecznej zabawy, godziny funkcjonowania miasteczka mogą ulec zmianie. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

W weekend na Cieńkowie czeka na Was min.

  • - "przedszkole dla dzieci" z grami i zabawami
  • - Narty do testowania HEAD
  • - Ski Fitness i rozgrzewkę przed nartami
  • - strefy odpoczynku i relaksu.

 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3