Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Beskidzki Festiwal Podróżników

Rozpoczęcie imprezy: 2019-09-14
Zakończenie imprezy: 2019-09-14
Miejsce imprezy: Amfiteatr im. Stanisława Hadyny
Godzina: 11:00
Organizator imprez: Kwadrat Beskidzki
Organizator - kontakt: 511 162 223 l

Beskidzki Festiwal Podróżników to impreza stworzona zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Ma ona na celu pokazać, jak wyglądają podróże „od kuchni”, poznać ciekawych ludzi, żyjących na walizkach, chcących podzielić się swoimi wspomnieniami.

Ponadto chcemy integrować mieszkańców gmin Istebna i Wisła, animować życie kulturalne, edukować młodzież i promować nasze tereny.

W ramach Festiwalu każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy atrakcje, które zaciekawią młodzież, seniorów i rodziny z dziećmi. Oprócz spotkań z podróżnikami w programie znajdziemy również wiele atrakcji m.in.: strefę zabaw edukacyjnych dla dzieci, pokaz szermierki japońskiej w wykonaniu wiślańskiej sekcji Kendo oraz występy artystyczne.

Pierwszy dzień wydarzenia odbędzie się w Amfiteatrze w Wiśle, natomiast drugi dzień w parku linowym Base Camp w Istebnej, po czym udamy się na Dożynki Istebniańskie w Amfiteatrze „Pod skocznią”.

Oprócz opowieści podróżników takich jak: Eliza Wiślanka w podróży, Dawid Siódmak, Magda Dzienna, Mateusz Kurza Włoczykij z gitarą, Artur Jackowski, Marek Dragosz, Waldek Malina będzie można skorzystać ze strefy młodych odkrywców, a w niej:

interaktywna mapa świata, handmade - maski brazylijskie i wachlarze hiszpańskie, tańce orientu - fado i pląsy z chustą flamenco, handmade - pióropusze indiańskie/malowanie twarzy w barwy kultur, hindi chillout - orientalna gimnastyka z chustami, handmade - bębny afrykańskie, dziki krąg - indiańska orkiestra.

Ponadto gośc specjalny: SLIDE Challenge - The highest waterfalls in the world, koncert SeBa Promyk i zespołu Misiasty.

 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3