Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

W Muzeum Beskidzkim im. A. Podżorskiego w Wiśle prezentowana jest wystawa „Kolorowe 30 lat Wiślan”.
Są to prace członków „Grupy Twórców Wiślanie”, stowarzyszenia które w 2021 roku obchodzi jubileusz 30 – lecia powstania.
Na wystawie można obejrzeć malarstwo, rzeźbę, haft…

Rusza wystawa plenerowa “Wiślańki zieliny”

Tematem są wiosenne zioła występujące we florze Wisły i okolic, dawniej używane w medycynie ludowej i kuchni. Zwiedzając wystawę dowiecie się jak wyglądają poszczególne gatunki, jakie mają właściwości oraz które części roślin stosowane były w lecznictwie.

Może się nawet okazać, że niektóre “zieliny” rosną w…

Jaka jest proza Jerzego Pilcha wiedzą wszyscy jego sympatycy. Pełna ironii, z ogromną dozą humoru, ale też i tkliwości. Jeśli jesteście ciekawi, jakie powstały dzieła sztuki inspirowane twórczością tego cenionego pisarza,…

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia w Wiśle serdecznie zaprasza na wystawę prac Anity Cieślar pt. „W czerni i bieli”.
Anita Cieślar studentka IV roku architektury na Politechnice Śląskiej. Rysuje od zawsze, pierwsze lekcje pobierała w wieku 14 lat. Wtedy rysowała głównie martwą naturę i portrety. Na krótko przed maturą…

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3