Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Wystawy malarstwa na deptaku naprzeciw „Galerii u Dziadka” w terminie lipiec - wrzesień 2021

Organizator: Vis-GAL „Galeria u Dziadka” Joanna Szołtysek Kuczyńska

Jakub Różalski - Polski artysta koncepcyjny, malarz, ilustrator, twórca alternatywnego uniwersum 1920+. Absolwent Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu. Ceniony zarówno w kraju jak i na świecie. Największą inspiracją zawsze było dla niego: codzienne życie, kino, historia, dzika przyroda, wieś, oraz malarstwo przełomu XIX początku XX wieku. Jego obrazy cechuje Miłośnik…

Wystawa prezentuje pierwszych odkrywców źródeł rzeki Wisły wraz z opisami ich wypraw na Baranią Górę. Na ekspozycji można również zapoznać się z dawnymi mapami turystycznymi rejonu baraniogórskiego, fotografiami oraz obrazami źródliskowych odcinków rzeki Wisły.

Wystawa dostępna będzie dla zwiedzających do końca października 2021 r.

 

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3