Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Ścieżka Edukacyjna przy Nadleśnictwie Wisła

Adres
dzielnica: Czarne
Dodaj do planera

Ścieżka Edukacyjna przy Nadleśnictwie Wisła usytuowana jest u podnóża zapory w Wiśle Czarne przebiegająca częściowo brzegiem rzeki Wisły, a częściowo przez zróżnicowany gatunkowo fragment lasu. Na trasie istnieje możliwość zapoznania zwiedzających z różnymi gatunkami drzew rosnących w lesie oraz z pracą leśników. Ciekawostką jest duża kolekcja różnych gatunków świerków, będąca jednym z punktów na szlaku oraz szkółka leśna pokazująca proces produkcji materiału sadzeniowego. Na ścieżce barwne tablice informacyjne oraz atrakcyjne miejsce rekreacyjne wyposażone w wiaty, ławy, stoły, miejsce na ognisko i grill, boisko piłkarskie, plac zabaw dla dzieci. Przejście trasy o długości około 1 km zajmuje niecałe 30 minut.

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3