Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Panoramy z gór

Adres
dzielnica: Centrum
Dodaj do planera

Na wiślańskich szczytach spotkać można piękne tablice z panoramami Beskidów i nie tylko. Teraz turysta nie tylko będzie podziwiał zapierające dech w piersiach widoki, ale będzie również wiedział, na co patrzy.

Cieńków, Cieślar, Czupel, Groń, Jarzębata, Kiczory, Skolnity, Soszów Wielki, Stożek Wielki, Trzy Kopce Wiślańskie – to lista miejsc, w których stanęły tablice. Na każdej z nich znajduje się zdjęcie panoramiczne, na którym wszystkie szczyty są opisane (nazwa i wysokość) oraz tekst na temat historii miejsca, w którym się znajdujemy, pobliskich atrakcji oraz przebiegających w danym miejscu szlaków turystycznych. Treści były konsultowane z przewodnikiem beskidzkim. Tablice są wykonane z trwałych materiałów, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Stanowią one dodatkowe punkty informacyjne, z których dowiemy się, jakie szczyty znajdują się w Beskidach i nie tylko.

W ramach realizacji zadania został wykonany tzw. „wirtualny spacer”, czyli wycieczka po szczytach Wisły, którą można obejrzeć w Internecie, na stronie miasta - http://www.wisla360.wisla.pl/wisla360.html 

Tablice wykonał Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wiśle, a koszt ich wykonania wraz z montażem wyniósł 15 000 złotych. Inicjatorem przedsięwzięcia był radny Bronisław Szalbót, którego poparła cała Rada Miasta.

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c) Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO, tj. „przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze”.
Administratorem danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl.
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3