Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

"Od Tyrolu po Beskidy" w Wiśle

9.10.2018

W dniach 6-7 października w ogrzewanym namiocie na placu B. Hoffa w Wiśle odbyła się impreza „Od Tyrolu po Beskidy”. Imprezę, którą potocznie mieszkańcy nazywają „wiślańskim Oktoberfestem”, poprowadzili Marek Biesiadny i Andrzej Miś.

W pierwszym dniu biesiadowania zgromadzona publiczność doskonale bawiła się przy muzyce zespołów: Kwaśnica Bavarian Show, Muzykanty, Kapela Bawarska Bayerock oraz Kapela Rajwach. Była więc solidna dawka muzyki tyrolskiej i regionalnej. Nie inaczej było podczas drugiego dnia zabawy, gdy zagrali: Wesoła Biesiada, Masztalscy, Danka Wiśniewska oraz Arkadia Band. Pomiędzy występami muzycznymi odbywały się liczne konkursy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom: Firmie Jur-Gast, Cukierni Wiślanka, Piekarni u Troszoka, Firmie Vulkan, Piekarni nr 1 w Wiśle i Firmie Małgorzata. Składamy także serdeczne podziękowanie dla patronów medialnych wydarzenia, którymi byli: Głos Ziemi Cieszyńskiej, Radio CCM, Radio Fest, InfoBeskidy.eu, Gazetacodzienna.pl i OX.pl.


Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3