Miasto Wisła - oficjalna strona

Liga 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła w piłce nożnej.

Drużyny startujące w edycji 2016: 1. Łabajów Young, 2. Czarne Nadleśnictwo, 3. Epompa.pl, 4. FC Malinka, 5. Beatris, 6. Głębce-Karolowy Dwór, 7. Lisy FC, 8. Knaga Bambo FC (kolejność według losowania, które odbyło się 25 kwietnia na spotkaniu kapitanów drużyn).

System:
I kolejka: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5
II kolejka: 8-5, 7-3, 6-4, 1-2
III kolejka: 2-8, 3-1, 4-7, 5-6
IV kolejka: 8-6, 7-5, 1-4, 2-3
V kolejka: 3-8, 5-1, 4-2, 6-7
VI kolejka: 8-7, 1-6, 2-5, 3-4
VII kolejka: 5-3, 6-2, 4-8, 7-1
Rewanże w odwrotnej kolejności.

Mecze rozgrywane systemem 2 x 25 minut (5 minut przerwy).

Terminarz rundy I

6 maja - I kolejka
Łabajów Young - Knaga Bambo FC 3:4

(Piotr Kiecko, Dominik Jurosz, Jakub Jurosz - Łukasz Szalbot 2, Mirosław Wałach 2)
Czarne Nadleśnictwo - Lisy FC 3:1
(Mirosław Marek, Adam Pilch, Patrycjusz Gruca - Mateusz Pilch)
Epompa.pl - Głębce-Karolowy Dwór 2:3
(Jakub Głuszak, Kamil Miedziak - Andrzej Korecki, Krzysztof Wantulok, Mirosław Wantulok)
FC Malinka - Beatris 3:1
(Otton Karas 2, Remigiusz Pilch - Jan Kawulok)

13 maja - II kolejka
Knaga Bambo FC - Beatris 3:6
(Łukasz Szalbot, Mirosław Wałach, Mateusz Cieślar - Błażej Krzempek 3, Tonio Tajner 2, Kamil Turoń)
Lisy FC - Epompa.pl 6:8
(Mateusz Pilch 2, Piotr Szalbót 2, Mateusz Madzia, Mateusz Czyż - Marcin Szlauer 3, Jakub Głuszak 2, Marcin Wójtowicz 2, Daniel Słowiok)
Głębce-Karolowy Dwór - FC Malinka 8:3
(Krzysztof Wantulok 4, Mateusz Wantulok 2, Amadeusz Dzius 2 - Tomasz Cieślar, Damian Bujok, Remigiusz Pilch)
Łabajów Young - Czarne Nadleśnictwo 2:5
(Zbigniew Kuczera, Vladyslav Azovskiy - Mirosław Marek 3, Grzegorz Bujok, Adam Pilch)

20 maja - III kolejka
Czarne Nadleśnictwo - Knaga Bambo FC 5:6

(Mirosław Marek 2, Grzegorz Bujok, Marek Kukla, Samuel Pilch - Łukasz Szalbot 4, Mirosław Wałach, Mateusz Cieślar)
FC Malinka - Lisy FC 3:5
(Remigiusz Pilch 2, Akos Niedoba - Mateusz Madzia, Piotr Szalbót, Szymon Cieślar, Łukasz Procner, samobójczy)
Epompa.pl - Łabajów Young 5:3
(Marcin Wójtowicz 2, Artur Adamczyk, Marcin Szlauer, Ireneusz Miedziak - Jakub Jurosz 2, Dominik Jurosz)
Beatris - Głębce-Karolowy Dwór 5:3
(Kamil Turoń 3, Rafał Śliż, Tomasz Wuwer - Krzysztof Wantulok 2, Mateusz Wantulok)

27 maja - IV kolejka
Knaga Bambo FC - Głębce-Karolowy Dwór 4:4

(Mateusz Turoń, Dominik Pilch, Jakub Bebek, Łukasz Szalbot - Amadeusz Dzius 2, Mirosław Wantulok, Mateusz Wantulok)
Czarne Nadleśnictwo - Epompa.pl 1:3
(Mirosław Marek - Marcin Wójtowicz, Daniel Słowiok, Kamil Miedziak)
Lisy FC - Beatris 3:5
(Matuesz Pilch 2, Piotr Szalbót - Tomasz Wuwer 2, Tomisław Tajner 2, Błażej Krzempek)
Łabajów Young - FC Malinka 4:6
(Dominik Jurosz 2, Hubert Jurosz, samobójcza - Mirosław Szalbot 3, Remigiusz Pilch, Damian Bujok, Tomasz Cieślar)

3 czerwca - V kolejka
Epompa.pl - Knaga Bambo FC 3:8
(Damian Darosz, Daniel Słowiok, Artur Adamczyk - Kamil Kotrys 3, Mirosław Wałach 2, Łukasz Szalbot 2, Mateusz Turoń)
Głębce-Karolowy Dwór - Lisy FC 4:6
(Krzysztof Wantulok 2, Mirosław Wantulok, Mateusz Wantulok - Mateusz Pilch 4, Piotr Szalbót, Mateusz Czyż)
Beatris - Łabajów Young 6:5
(Tomisław Tajner 3, Tomasz Wuwer 2, Robert Pilch - Jakub Jurosz 3, Zbigniew Kuczera 2)
FC Malinka - Czarne Nadleśnictwo 4:7
(Otton Karas 2, Akos Niedoba, Zbigniew Wrzecionko - Michał Raszka 3, Mirosław Marek 2, Grzegorz Bujok, samobójcza)

10 czerwca - VI kolejka
Knaga Bambo FC - Lisy FC 2:8

(Jakub Bebek, Łukasz Szalbot - Mateusz Madzia 4, Mateusz Pilch 4)
Epompa.pl - FC Malinka 15:3
(Jakub Głuszak 8, Artur Adamczyk 4, Arkadiusz Szlauer 2, Kamil Miedziak - Aleksander Pilch 2, Remigiusz Pilch)
Czarne Nadleśnictwo - Beatris 0:1
(Tomasz Wuwer)
Łabajów Young - Głębce-Karolowy Dwór 3:10
(Robert Gomola 2, Radosław Palion - Paweł Lazar 3, Krzysztof Wantulok 3, Mirosław Wantulok 2, Amadeusz Dzius 2)

17 czerwca - VII kolejka
Głębce-Karolowy Dwór - Czarne Nadleśnictwo 1:3
(Paweł Lazar - Patrycjusz Gruca, Dawid Durbacz, Michał Raszka)
FC Malinka - Knaga Bambo FC 0:1
(Mateusz Cieślar)
Lisy FC - Łabajów Young 6:4
(Piotr Szalbót 2, Piotr Madzia, Mateusz Pilch, Andrzej Sikora, Sebastian Bujok - Zbigniew Kuczera 2, Walter Wisełka, Piotr Kiecko)

Terminarz rundy II

2 września - VIII kolejka
Knaga Bambo FC - Łabajów Young 2:3
(Dominik Pilch, Łukasz Szalbot - Walter Wisełka 2, Jakub Jurosz)
Głębce-Karolowy Dwór - Epompa.pl 6:4
(Krzysztof Wantulok 2, Amadeusz Dzius 2, Paweł Lazar, samobójcza - Jakub Głuszak 2, Artur Adamczyk, Marcin Szlauer)
Beatris - FC Malinka 2:3
(Kamil Turoń, Błażej Krzempek - Remigiusz Pilch 2, Seweryn Tatara)

9 września - IX kolejka
Beatris - Knaga Bambo FC 4:1
(Przemysław Polok 3, Tomisław Tajner - Krystian Gajdzica)
Epompa.pl - Lisy FC 3:2
(Marcin Szlauer, Artur Adamczyk, Kamil Miedziak - Szymon Cieślar, samobójcza)
FC Malinka - Głębce-Karolowy Dwór 3:2
(Jakub Waleczek, Damian Bujok, Marek Oleś - Amadeusz Dzius, Krzysztof Wantulok)
Czarne Nadleśnictwo - Łabajów Young 5:2
(Michał Raszka 3, Damian Pilch, Adam Pilch - Hubert Jurosz, Jakub Jurosz)

21 września - zaległe mecze VII i VIII kolejki
Beatris - Epompa.pl 5:5
(Tomasz Wuwer 3, Przemysław Polok 2 - Jakub Głuszak 4, Marcin Szlauer)
Lisy FC - Czarne Nadleśnictwo 2:0
(Piotr Szalbót, samobójcza)

23 września - XI kolejka
Głębce-Karolowy Dwór - Knaga Bambo FC 3:0 (wo.)

Epompa.pl - Czarne Nadleśnictwo 3:2
(Marcin Szlauer 2, Artur Adamczyk - Adam Pilch, Michał Raszka)
Beatris - Lisy FC 7:0
(Tomisław Tajner 3, Tomasz Wuwer 2, Jan Kawulok, Rafał Śliż)
FC Malinka - Łabajów Young 9:5
(Otton Karas 4, Remigiusz Pilch 3, Aleksander Pilch, Mirosław Szalbot - Jakub Jurosz 2, Dominik Jurosz 2, Zbigniew Kuczera)

28 września - zaległa X kolejka
Głębce-Karolowy Dwór - Beatris 0:3

(Tomisław Tajner 2, Arkadiusz Lazar)
Lisy FC - FC Malinka 3:4
(Piotr Madzia 2, Szymon Cieślar - Remigiusz Pilch 2, Marek Oleś, Kamil Gała)
Łabajów Young - Epompa.pl 2:8
(Dominik Jurosz, Piotr Kowalski - Artur Adamczyk 4, Jakub Głuszak 2, Marcin Szlauer, Arkadiusz Szlauer)
Knaga Bambo FC - Czarne Nadleśnictwo 1:6 
(Łukasz Stoszek - Adam Pilch 3, Samuel Pilch 2, Mirosław Marek)

30 września - XII kolejka
Knaga Bambo FC - Epompa.pl 0:3 (wo.)

Lisy FC - Głębce-Karolowy Dwór 7:5
(Mateusz Pilch 4, Piotr Szalbót 2, Mateusz Madzia - Krzysztof Wantulok 2, Mirosław Wantulok, Paweł Lazar, Amadeusz Dzius)
Łabajów Young - Beatris 5:7
(Jakub Jurosz 2, Hubert Jurosz, Dominik Jurosz, samobójcza - Przemysław Polok 4, Tomasz Wuwer 3)
Czarne Nadleśnictwo - FC Malinka 3:1 (wo.)
(Michał Raszka 2, Mirosław Marek - Remigiusz Pilch)
W 38. minucie drużyna FC Malinka zeszła z boiska i sędzia zakończył mecz. Decyzją organizatora rozgrywek, w porozumieniu z kapitanami obu drużyn, ogłoszono walkower na korzyść drużyny Czarne Nadleśnictwo, ale wynik z boiska został utrzymany

7 października - XIII kolejka
Lisy FC - Knaga Bambo FC 3:0 (wo.)

FC Malinka - Epompa.pl 1:6
(Remigiusz Pilch - Jakub Głuszak 2, Marcin Wójtowicz 2, Marcin Szlauer, Daniel Słowiok)
Beatris - Czarne Nadleśnictwo 5:3
(Tomisław Tajner, Przemysław Polok, Tomasz Wuwer, Kamil Turoń, Błażej Krzempek - Samuel Pilch, Salomon Pilch, Mirosław Marek)
Głębce-Karolowy Dwór - Łabajów Young 6:4
(Mirosław Wantulok 2, Krzysztof Wantulok 2, Amadeusz Dzius 2 - Jakub Jurosz 2, Dominik Jurosz, Tomasz Gomola)

14 października - XIV kolejka
Epompa.pl - Beatris 4:2
(Artur Adamczyk 2, Jakub Głuszak, Kamil Miedziak - Przemysław Polok, Kamil Turoń)
Czarne Nadleśnictwo - Głębce-Karolowy Dwór 7:4
(Mirosław Marek 4, Grzegorz Bujok, Adam Pilch, Samuel Pilch - Krzysztof Wantulok 2, Amadeusz Dzius, Mirosław Wantulok)
Łabajów Young - Lisy FC 1:3
(Jakub Jurosz - Mateusz Pilch 2, Mateusz Madzia)
Knaga Bambo FC - FC Malinka 0:3 (wo.)

Tabela

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Bramki Bezpośredni bilans
1 Epompa.pl 14 31 72:44 4 pkt., bramki 9:7
2 Beatris 14 31 59:38 1 pkt., bramki 7:9
3 Lisy FC 14 24 55:49 3 pkt., bramki 3:3*
4 Czarne Nadleśnictwo 14 24 50:36 3 pkt., bramki 3:3
5 FC Malinka 14 21 46:62  
6 Głębce-Karolowy Dwór 14 19 59:54  
7 Łabajów Young 14 3 46:82  
8 Knaga Bambo FC 14 13 32:54  

* - decydował gol zdobyty na wyjeździe

Drużyna Knaga Bambo FC po trzech walkowerach została wycofana z rozgrywek. Zespół został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli, ale jego wyniki zostały zachowane, gdyż rozegrał ponad 50% meczów w sezonie.

Strzelcy:

22 gole: Jakub Głuszak (Epompa.pl),

21 goli: Krzysztof Wantulok (Głębce-Karolowy Dwór),

20 goli: Mateusz Pilch (Lisy FC),

16 goli: Remigiusz Pilch (FC Malinka), Mirosław Marek (Czarne Nadleśnictwo), 

15 goli: Tomasz Wuwer (Beatris), Artur Adamczyk (Epompa.pl), Jakub Jurosz (Łabajów Young),

14 goli: Tomisław Tajner (Beatris), 

13 goli: Amadeusz Dzius (Głębce-Karolowy Dwór),

12 goli: Łukasz Szalbot (Knaga Bambo FC),

11 goli: Marcin Szlauer (Epompa.pl), Przemysław Polok (Beatris),

10 goli: Michał Raszka (Czarne Nadleśnictwo), Piotr Szalbót (Lisy FC),

9 goli: Dominik Jurosz (Łabajów Young), Mirosław Wantulok (Głębce-Karolowy Dwór), 

8 goli: Otton Karas (FC Malinka), Adam Pilch (Czarne Nadleśnictwo), Mateusz Madzia (Lisy FC), 

7 goli: Marcin Wójtowicz (Epompa.pl), Kamil Turoń (Beatris), 

6 goli: Mirosław Wałach (Knaga Bambo FC), Zbigniew Kuczera (Łabajów Young), Paweł Lazar (Głębce-Karolowy Dwór), Błażej Krzempek (Beatris),

5 goli: Mateusz Wantulok (Głębce-Karolowy Dwór), Samuel Pilch (Czarne Nadleśnictwo), Kamil Miedziak (Epompa.pl), 

4 gole: Mirosław Szalbot (FC Malinka), Daniel Słowiok (Epompa.pl), Grzegorz Bujok (Czarne Nadleśnictwo), 

3 gole: Kamil Kotrys (Knaga Bambo FC), Mateusz Cieślar (Knaga Bambo FC), Walter Wisełka (Łabajów Young), Damian Bujok (FC Malinka), Aleksander Pilch (FC Malinka), Piotr Madzia (Lisy FC), Szymon Cieślar (Lisy FC), Arkadiusz Szlauer (Epompa.pl), Hubert Jurosz (Łabajów Young), 

2 gole: Tomasz Cieślar (FC Malinka), Mateusz Turoń (Knaga Bambo FC), Mateusz Czyż (Lisy FC), Akos Niedoba (FC Malinka), Robert Gomola (Łabajów Young), Jakub Bebek (Knaga Bambo FC), Patrycjusz Gruca (Czarne Nadleśnictwo), Piotr Kiecko (Łabajów Young), Dominik Pilch (Knaga Bambo FC), Jan Kawulok (Beatris), Rafał Śliż (Beatris), Marek Oleś (FC Malinka), 

1 gol: Andrzej Korecki (Głębce-Karolowy Dwór), Valdyslav Azovskiy (Łabajów Young), Marek Kukla (Czarne Nadleśnictwo), Łukasz Procner (Lisy FC), Ireneusz Miedziak (Epompa.pl), Damian Darosz (Epompa.pl), Robert Pilch (Beatris), Zbigniew Wrzecionko (FC Malinka), Radosław Palion (Łabajów Young), Andrzej Sikora (Lisy FC), Sebastian Bujok (Lisy FC), Seweryn Tatara (FC Malinka), Krystian Gajdzica (Knaga Bambo FC), Jakub Waleczek (FC Malinka), Damian Pilch (Czarne Nadleśnictwo), Arkadiusz Lazar (Beatris), Kamil Gała (FC Malinka), Piotr Kowalski (Łabajów Young), Łukasz Stoszek (Knaga Bambo FC), Salomon Pilch (Czarne Nadleśnictwo), Tomasz Gomola (Łabajów Young).

7 goli samobójczych.

Kary porządkowe:

Żółte kartki:

3 - Jan Kawulok (Beatris), Mateusz Madzia (Lisy FC), Mateusz Pilch (Lisy FC), 

2 - Mateusz Cieślar (Knaga Bambo FC), Piotr Szalbót (Lisy FC), Przemysław Szalbót (Knaga Bambo FC), Sławomir Wantulok (Głębce-Karolowy Dwór), Krzysztof Wantulok (Głębce-Karolowy Dwór), Arkadiusz Lazar (Beatris), Salomon Pilch (Czarne Nadleśnictwo), Marek Oleś (FC Malinka), Krzysztof Ogrodzki (Beatris), Ireneusz Miedziak (Epompa.pl), Hubert Jurosz (Łabajów Young), 

1 - Tomasz Pilch (Czarne Nadleśnictwo), Otton Karas (FC Malinka), Paweł Oleś (FC Malinka), Michał Byrtek (Lisy FC), Jakub Głuszak (Epompa.pl), Mirosław Marek (Czarne Nadleśnictwo), Akos Niedoba (FC Malinka), Tomasz Cieślar (FC Malinka), Grzegorz Bujok (Czarne Nadleśnictwo), Jakub Bebek (Knaga Bambo FC), Dawid Durbacz (Czarne Nadleśnictwo), Adam Legierski (Głębce-Karolowy Dwór), Paweł Lazar (Głębce-Karolowy Dwór), Michał Raszka (Czarne Nadleśnictwo), Damian Pilch (Czarne Nadleśnictwo), Samuel Pilch (Czarne Nadleśnictwo), Mirosław Wantulok (Głębce-Karolowy Dwór), Błażej Krzempek (Beatris), Aleksander Cieślar (FC Malinka), Jakub Waleczek (FC Malinka), Szymon Cieślar (Lisy FC), Marcin Szlauer (Epompa.pl), Tomasz Wuwer (Beatris), Marek Gomola (Beatris), Przemysław Polok (Beatris), Andrzej Korecki (Głębce-Karolowy Dwór), Patrycjusz Gruca (Czarne Nadleśnictwo), Artur Adamczyk (Epompa.pl), Piotr Kiecko (Łabajów Young), Jakub Jurosz (Łabajów Young), Piotr Madzia (Lisy FC).

Ławka kar:
Dyskwalifikacja na cały sezon:
Paweł Oleś (FC Malinka)
1 czerwona kartka:
Paweł Oleś (FC Malinka) - pauzował w II kolejce
3 żółte kartki: Hubert Jurosz (Łabajów Young) - pauzował w VI kolejce, Dominik Jurosz (Łabajów Young) - pauzował w IX kolejce, Błażej Krzempek (Beatris) - pauzował w VII kolejce, Patrycjusz Gruca (Czarne Nadleśnictwo) - pauzował w VIII kolejce, Jakub Jurosz (Łabajów Young) - pauzował w X kolejce, Kamil Miedziak (Epompa.pl) - pauzował w XIII kolejce, Damian Bujok (FC Malinka) - pauzował w XIII kolejce


Zapraszamy do udziału w piłkarskiej Lidze 6 o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Można się już zgłaszać do udziału w rozgrywkach!

W załącznikach poniżej znajdą Państwo regulamin rozgrywek w roku 2016 oraz kartę zgłoszeniową.

Zgłoszenia drużyny należy dokonać za pośrednictwem poczty e-mail na adres: media@um.wisla.pl, wypełniając formularz zgłoszenia. Maksymalna liczba zawodników zgłoszonych do drużyny to 15 osób. Termin zgłoszenia drużyn mija 22 kwietnia 2016.

Spotkanie kapitanów drużyn, w celu ustalenia harmonogramu gier i dodatkowych szczegółów rozgrywek odbędzie się 25 kwietnia 2016 roku (poniedziałek) o godz. 16:30 w budynku Domu Zdrojowego (Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu UM Wisła – tel. 33/855-34-56).

W razie pytań prosimy o kontakt na maila: media@um.wisla.pl lub pod numerami telefonu 33 855 34 56 (8:00-16:00) lub 694 429 780 (Łukasz Bielski).



 
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
PN WT ŚR CZ PT SB ND
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3