Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

Strefa Białych Świąt

Rozpoczęcie imprezy: 2018-12-26
Zakończenie imprezy: 2018-12-30
Miejsce imprezy: Plac B.Hoffa, Kościół Ewangelicko - Augsburski Wisła Centrum, Kościół Rzymskokatolicki Wisła Centrum
Godzina: 12:00
Organizator imprez: Wiślańskie Centrum Kultury, Społeczne Ognisko Muzyczne im. Jerzego Drozda w Wiśle, Parafia Ewangelicko-Augsburska w Wiśle, Parafia Rzymskokatolicka w Wiśle

W dniach od 26 grudnia 2018 r. do 6 stycznia 2019 r. odbędą się w Wiśle koncerty w ramach "Strefy Białych Świąt".

Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnego kolędowania w tym świątecznym czasie pełnym ciepła i radości.

Rozpoczynamy 26 grudnia o 12:00 na Placu B. Hoffa koncertem orkiestry „Dobra Nowina” z Wisły.

27 grudnia o 17:00 w Kościele Ewangelicko – Augsburskim Ap. Piotra i Pawła w Wiśle Centrum, wystąpią uczniowie, absolwenci Społecznego Ogniska Muzycznego im. Jerzego Drozda w Wiśle oraz - gościnnie Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach.

28 grudnia o 18:00 w Kościele Rzymskokatolickim pw. Wniebowzięcia NMP w Wiśle Centrum zaprezentują się chóry parafialne z Wisły Centrum, Wisły Głębce i Wisły Jawornik.

29 grudnia o godzinie 17:00 w Kościele Ewangelicko – Augsburskim Ap. Piotra i Pawła w Wiśle Centrum wystąpi Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej.

30 grudnia upłynie pod znakiem regionalnych utworów świątecznych i kolęd w wykonaniu grup: Mali Tkocze, Stejizbianki, Tkocze, Borowiczka oraz Pastuszki, którzy o godzinie 17:00 wystąpią w Kościele Ewangelicko – Augsburskim Ap. Piotra i Pawła w Wiśle Centrum.

4 stycznia 2019 roku o 18:00 w Kościele Ewangelicko – Augsburskim Ap. Piotra i Pawła w Wiśle Centrum odbędzie się koncert kolęd Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny inaugurujący Rok Stanisława Hadyny.

5 stycznia 2019 o 18:00 w Kościele Rzymskokatolickim pw. Wniebowzięcia NMP w Wiśle Centrum odbędzie się koncert kolęd Stanisława Hadyny w wykonaniu Studia Operowego Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz z Bielska - Białej.

Również w ostatni dzień "Strefy Białych Świąt", 6 stycznia 2019 r., zapraszamy do Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego Ap. Piotra i Pawła w Wiśle Centrum na godzinę 17:00 na koncert "Muzyka polskich kompozytorów na zakończenie obchodów100 - lecia niepodległości Polski w wykonaniu Społecznego Ogniska Muzycznego oraz gości specjalnych - New Music Quartet.

Na wszystkie koncerty „Strefy Białych Świąt” wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3