Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

54. Tydzień Kultury Beskidzkiej

Rozpoczęcie imprezy: 2017-07-29
Zakończenie imprezy: 2017-08-06
Miejsce imprezy: Pl. B. Hoffa, Amfiteatr im. S. Hadyny
Organizator imprez: Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku Białej, Wiślańskie Centrum Kultury
Organizator - kontakt: 33-855-29-67

Ramowy program koncerów w Wiśle:

29 lipca-6 sierpnia

  • koncerty zespołów polskich i zagranicznych - Amfiteatr im. Stanisława Hadyny -
    sobota (29 lipca) i niedziela (6 sierpnia) g. 17:00, niedziela (30 lipca) g. 19:00, pozostałe dni g. 18:00
  • koncerty kapel polskich i zagranicznych - estrada na placu Bogumiła Hoffa -
    codziennie g. 11:00
  • korowód zespołów: 29 lipca (sobota) g. 15:30


    28. MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA FOLKLORYSTYCZNE
    2-5 sierpnia
  • koncerty zespołów polskich i zagranicznych - Amfiteatr im. Stanisława Hadyny -
    codziennie g. 18:00
  • koncert finałowy MSF - 5 sierpnia g. 18.00 (sobota)
  • korowód zespołów - 6 sierpnia (niedziela) g. 15.00

 

Szczegółowy program koncertów w Wiśle:

(najbardziej aktualny program znaleźć można tutaj: http://www.rok.bielsko.pl/tkb.php?cat_id=tkb_koncerty2 )

29 lipca - sobota - g. 17.00
MALI TKOCZE z Wisły
WISŁA z Wisły
RYBARZOWICE z Rybarzowic
KYCZERA z Legnicy
WIERCHY z Milówki
MAZURY z Londynu
BRENNA z Brennej
SHUAKHEVI z Shuakhevi - GRUZJA, ADŻARIA

30 lipca - niedziela - g. 17.00
WAŃCY z Wisły
RÓWNICA z Ustronia
KOZIANIE z Kóz
KASINIANIE-ZAGÓRZANIE z Kasiny Wielkiej
BESKID z Bielska-Białej
PILSKO z Żywca
SIEMIANOWICE z Siemianowic
MERAKLIDES z Agrinio - GRECJA

31 lipca - poniedziałek - g. 18.00
STEJIZBIANKI z Wisły
TKOCZE z Wisły

ZESPÓŁ REGIONALNY WISŁA PLUS
ZIEMIA BESKIDZKA z Mesznej
REGLE z Poronina
RIINAT JA RIKUT z Holloli - FINLANDIA
NILÜFER z Bursy - TURCJA

1 sierpnia - wtorek - g. 18.00
GRÓNIE z Wisły
OSIJEK 1862 z Osijeka - CHORWACJA
SŁOPNICKI ZBYRCOK ze Słopnic
ROŻNOWSKA DOLINA z Rożnowa
BESTWINA z Bestwiny
ISTEBNA z Istebnej


28. MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA FOLKLORYSTYCZNE

2-5 sierpnia


2 sierpnia - środa - g. 18.00
SZCZECINIANIE ze Szczecina
CALABRUIX z Llucmajor - HISZPANIA, MAJORKA
PLAMYCZE z Sofii - BUŁGARIA
PALÓC z Szécsény - WĘGRY
WILAMOWICE z Wilamowic
SHUAKHEVI z Shuakhevi - GRUZJA, ADŻARIA

3 sierpnia - czwartek - g. 18.00
RIINAT JA RIKUT z Holloli - FINLANDIA
ZAMOJSZCZYZNA z Zamościa
MERAKLIDES z Agrinio - GRECJA
ROZMARYN z Uherskiego Brodu - CZECHY
OSIJEK 1862 z Osijeka - CHORWACJA
ROMANASUL z Kluż-Napoka - RUMUNIA

4 sierpnia - piątek - g. 18.00
MAATASA z Tartu - ESTONIA
SONJA MARINKOVIĆ z Nowego Sadu - SERBIA
HONT z Krupiny - SŁOWACJA
SZAMOTUŁY z Szamotuł
NILÜFER z Bursy - TURCJA
GUARIONEX z Barcelonety - PORTORYKO

5 sierpnia - sobota - g. 18.00
koncert finałowy 28. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych
występy zespołów uczestniczących w MSF, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród


6 sierpnia - niedziela - g. 17.00
PRZODKOWIANIE z Przodkowa
MAATASA z Tartu - ESTONIA
HAJDUKI z Oświęcimia
SONJA MARINKOVIĆ z Nowego Sadu - SERBIA
KURPIANKA-CEPELIA z Kadzidła
ROMANASUL z Kluż-Napoka - RUMUNIA

KOROWODY ZESPOŁÓW
29 lipca - sobota - 15.30
6 sierpnia - niedziela - 15.00
ul. Olimpijska, ul. 1 Maja, pl. B. Hoffa

 

KONCERTY KAPEL POLSKICH I ZAGRANICZNYCH
codziennie g. 11.00, estrada na pl. B. Hoffa - zgodnie z poniższym programem:

29 lipca – sobota - g. 11.00
SZCZAKOWIANKI z Jaworzna
DOBRZANKI z Jaworzna
SHUAKHEVI z Shuakhevi - GRUZJA
MAZURY z Londynu

30 lipca – niedziela - g. 11.00

MIERZĘCANKI z Mierzęcic
PIEKARSKIE KLACHULE z Piekar Śląskich
KAPELA JANICEK z Nowego Sącza

31 lipca – poniedziałek - g. 11.00

OSIJEK 1862 z Osijeka - CHORWACJA
JASIENICZANKA z Jasienicy
KAPELA WISŁA z Wisły
REGLE z Poronina

1 sierpnia - wtorek - g. 11.00

TINE ROŽANC z Lublany - SŁOWENIA
CALABRUIX z Llucmajo - HISZPANIA
FURMANI z Bodzentyna
ROŻNOWSKA DOLINA z Rożnowa

2 sierpnia - środa - godz. 11.00

TINE ROŽANC z Lublany - SŁOWENIA
PALÓC z Szécsény - WĘGRY
PLAMYCZE z Sofii - BUŁGARIA

3 sierpnia - czwartek - g. 11.00

RIINAT JA RIKUT z Holloli - FINLANDIA
ROZMARYN z Uherskiego Brodu - CZECHY
JAWOR z  Jaworzna
ZAMOJSZCZYZNA z Zamościa

4 sierpnia - piątek - godz. 11.00

MAATASA z Tartu  - ESTONIA
SONJA MARINKOVIĆ z Nowego Sadu - SERBIA
HONT z Krupiny - SŁOWACJA
SZAMOTUŁY z Szamotuł

5 sierpnia - sobota - godz. 11.00

ROMANASUL z Kluż-Napoki - RUMUNIA
GUARIONEX z Barcelonety - PUERTO RICO
MAŁA ISTEBNA  z Istebnej
SUSKIE SKOWRONKI z Suchej


6 sierpnia - niedziela - godz. 11.00

CALABRUIX z Llucmajo - HISZPANIA
TINE ROŽANC z Lublany  - SŁOWENIA
OSIJEK 1862 z Osijeka  - CHORWACJA
SHUAKHEVI z Shuakhevi  - GRUZJA

Bieżące informacje znaleźć można na www.facebook.com/TydzienKulturyBeskidzkiej oraz http://rok.bielsko.pl/tkb.php  

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
PN WT ŚR CZ PT SB ND
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3