Miasto Wisła - oficjalna strona

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:00 – 15:00
Wtorek 7:00 – 16:00

"W moim ogrodzie" - wystawa malarstwa Kamilli Księżnik

Rozpoczęcie imprezy: 2019-03-07
Zakończenie imprezy: 2019-03-27
Miejsce imprezy: Galeryjka Wiślańskiego Centrum Kultury Pl. B. Hoffa 3, Wisła
Godzina: 17:00
Organizator imprez: Wiślańskie Centrum Kultury

Od 8 do 27 marca w Galeryjce Wiślańskiego Centrum Kultury oglądać będzie można wystawę malarstwa Kamilli Księżnik pt. "W moim ogrodzie". Wernisaż wystawy odbędzie się 7 marca o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Kamilla Księżnik – etnolog i antropolog kultury.
„Fascynuje mnie obserwacja świata, ludzi i ich wzajemnych relacji. Relacji, które sprowadzają się do uczuć i emocji. W otaczającym mnie świecie widzę nieustanną potrzebę miłości i wszechobecny strach przed samotnością, pojmowaną na różne sposoby. Stąd w moich pracach ciągle pojawia się owa miłość i samotność (a raczej jej brak). Bohaterami opowiadającymi moje historie są częściej ptaki niż ludzie. Dlaczego? Symbolika ptaka jest tak różnorodna… Ot chociażby dusza i życie!
Maluję na drewnie, własną techniką. Łączę akryl i akwarelę. Bardzo często obrazy powstają na deskach, które mają już własną historię a także w oknach ze starych domów. Razem z mężem Januszem współtworzę Pracownię Malowany Ptak, w której powstaje wiele unikatowych przedmiotów. Moje obrazy prezentowałam na wielu wystawach krajowych i zagranicznych, m.in. w Czechach, Meksyku, Brazylii.
Wystawa „W moim ogrodzie”, na którą Państwa serdecznie zapraszam, opowiada alegorycznie o mojej duszy. O tym o czym marzę, co mnie wzrusza, co jest częścią mojego życia.”

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Mapa Miasta
Gospodarka odpadami
e-urzad
Prawo lokalne
Dziennik ustaw
Kamerka Internetowa

Szybki kontakt

Masz do nas pytania?

Twój adres e-mail*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Miejski w Wiśle w celu służącym do odpowiedzi na moje pytanie.

Treść pytania*

* - pola obowiązkowe
Urząd Miejski w Wiśle
43-460 Wisła
Plac Bogumiła Hoffa 3