Miasto Wisła - oficjalna strona

Dzięki temu będziesz otrzymywał od nas informacje o najciekawszych wydarzeniach, które odbędą się na terenie Wisły oraz innych sprawach związanych z naszym Miastem.

Informacje te będziesz otrzymywał z częstotliwością średnio 1 raz na 2 tygodnie.

1.
2.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gminę Wisła, jako administratora danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - RODO, w celu korzystania z prowadzonej przez Miasto Wisła usługi „Newsletter”, obejmującej przesyłanie za pośrednictwem e-mail informacji handlowych, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych.

Równocześnie oświadczam, że dane osobowe podałam/em dobrowolnie oraz że jestem świadoma/y, iż:

1) Administratorem moich danych osobowych jest Gmina Wisła reprezentowana przez Burmistrza Miasta Wisła z siedzibą w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel. +48 33 8552425, fax +48 33 8552995, email: um@wisla.pl

2) Moje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 pkt a) Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych (RODO),

3) Posiadam prawo zgłaszania zastrzeżeń w zakresie ochrony moich danych osobowych do Inspektora Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod@wisla.pl lub w formie pisma na adres: Urząd Miejski w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3, tel.: +48 33 8552425

4) Odbiorcą moich danych osobowych jest/są również firma KEI.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Zakopiańska 930-418 Kraków, która świadczy usługę hostingową w zakresie obsługi strony internetowej „wisla.pl” i związanej z nią usługą „Newsletter”.

5) Moje dane osobowe będą przetwarzane, w tym archiwizowane przez okres świadczenia usługi „Newsletter” lub do momentu odwołania niniejszej zgody.

6) Przysługują mi prawa: wglądu do treści moich danych, ich sprostowania (pisemnie na adres e-mail: um@wisla.pl lub na adres siedziby Administratora), usunięcia (w przypadku cofnięcia zgody), wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

7) W każdej chwili przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody, co wymaga formy pisemnej (na adres: Urząd Miejski w Wiśle, Plac Bogumiła Hoffa 3), przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

8) Mam prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznam, że przetwarzanie moich danych następuje z naruszeniem obowiązujących przepisów w zakresie ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204)

3.


 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2024
Polityka prywatności i cookies Deklaracja dostępności
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy