Miasto Wisła - oficjalna strona

Wisła z lotu ptaka – nowy przewodnik panoramiczny

2.09.2019

Już od dzisiaj można zwiedzać Wisłę i okolice z powietrza w panoramach 360 w nowym przewodniku turystycznym. Wspólnie z platformą VisitPoland.online uruchomiliśmy przewodnik, który pozwala na oglądanie naszej pięknej okolicy w panoramach 360 wykonanych z powietrza przy pomocy drona.

Jak informuje Tadeusz Papierzyński kierownik referatu Promocji, Turystki, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wiśle - Korzystając z przewodnika użytkownicy mogą nie tylko podziwiać okolicę z lotu ptaka, ale również zapoznać się z infrastrukturą i lokalnymi atrakcjami oraz zaplanować pobyt i zwiedzanie.

- Aktualnie przygotowaliśmy kilkanaście panoram, staraliśmy się wykonywać zdjęcia w dni słoneczne przy dobrej pogodzie, tak by pokazać miasto okolicę w jaki najbardziej atrakcyjny sposób. Wkrótce planujemy wykonanie kolejnych panoram w wersji letniej, a później przygotujemy również wersję zimową  - mówi Karol Gawron, autor panoram.

Panoramy z powietrza w połączeniu z coraz bardziej popularnymi spacerami wirtualnymi z ziemi i we wnętrzach wykorzystywanymi m.in. w mapach Google, to również doskonała forma promowania obiektów turystycznych. Taki sposób pokazania obiektu daje potencjalnemu klientowi możliwość zobaczenia atrakcji okolicy, infrastruktury turystycznej oraz otoczenia wokół hotelu, pensjonatu, czy restauracji. Jednocześnie użytkownik może wirtualnie wejść do wnętrza obiektu i  np. zobaczyć interesujący go pokój.

Dzięki współpracy wiślańskiego magistratu z Visit360 również perła Beskidów, jako pierwsze miasto z regionu z Beskidu Śląskiego, dołączyła do kilkudziesięciu miast które można oglądać na podniebnych panoramach. Obecnie trwają prace nad mapami sąsiednich miejscowości - Ustroń i Szczyrk. Przewodniki będą ze sobą połączone i już niebawem użytkownicy będą mogli przemieszczać się miedzy miastami oraz odkrywać atrakcje całego regionu.

Zarówno mapa Wisły jak i baza obiektów na niej umieszczonych są cały czas aktualizowane i rozszerzane o nowe lokalizacje i panoramy 360. Zapraszamy wszystkie obiekty zainteresowane dołączeniem do przewodnika do kontaktu przez stronę visitpoland.online.

Link do przewodnika wirtualnego po Wiśle: https://visitpoland.online/wisla/Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2023
Polityka prywatności i cookies Deklaracja dostępności
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy