Miasto Wisła - oficjalna strona

Strefa Czarne Trzy

pizzeria
Czarne
ul. Czarne 3
Obiekt czynny
WOT
Przyjazne rowerzystom
Opis 

Strefa Czarne Trzy - nowe miejsce dla amatorów pizzy w Wiśle

 

W czerwcu na kulinarnej mapie Wisły pojawiło się nowe miejsce. Strefa Czarne Trzy zlokalizowana tuż obok Małej Zapory zaprasza na najlepszą pizzę w mieście!

 

Strefa Czarne Trzy to sezonowy kontener z pizzą z otwartą przestrzenią do relaksu.  W menu oprócz włoskiej pizzy wypiekanej w piecu metodą tradycyjną można spróbować m.in. focaccię, przekąski vege, a na deser pyszne lody rzemieślnicze. Króluje tutaj jednak pizza na chrupkim cieście w 8 odsłonach. Klasyczna i uwielbiana przez wielu Margherita, wykwintna Parma i zielona Vegetariana. A ponadto kawa, lemoniady, rzemieślnicze piwo i lane prosecco.

 

Nie samym jedzeniem człowiek żyje

 

Strefa Czarne Trzy to nie tylko miejsce z pizzą, ale również miejsce spotkań. Można tutaj leniwie spędzać wakacyjne popołudnia ze znajomymi czy rodziną. Strefa Czarne Trzy to miejsce przyjazne rowerzystom, w pobliżu znajduje się również parking samochodowy. Miejsce można odwiedzić z psem.To miejsce z klimatem, do którego warto zajrzeć tego lata.

 

Niezobowiązująca atmosfera, zjawiskowa natura, towarzystwo znajomych - brzmi jak idealny zestaw na weekendowy relaks. Strefa Czarne Trzy jest otwarta od czerwca do końca września.

 

Więcej: www.strefaczarne3.pl

FB: www.facebook.com/wislastrefaczarne3

w dół
w górę
w dół
w górę
w dół
w górę
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2024
Polityka prywatności i cookies Deklaracja dostępności
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy