Miasto Wisła - oficjalna strona

Karczma Jedlowo

karczma
Malinka
ul. Cieńków 12a
Obiekt czynny
Opis 

To idealne miejsce na wypoczynek połączony z smakowaniem góralskich potraw oraz napitków. Wspaniałe widoki z tarasów naszej karczmy uprzyjemnią piesze wędrówki, narciarskie wypady lub rowerowe wycieczki. Okolica, przyjazna atmosfera i pyszne dania sprzyjają organizacji imprez regionalnych, okolicznościowych i firmowych. Obok Karczmy prowadzi żółty szlak którym możemy wędrować w kierunku Baraniej Góry, Malinowskiej Skały, Skrzycznego, Salmopolu - Karczma zanajduje się na Pętli Cieńkowskiej. Karczma Jedlowo to kontynuacja tradycji Baru Drzewionka który od 15 lat zaprasza w swoje gościnne progi, do którego również serdecznie zapraszamy.

 

Oferujemy potrawy i napitki regionalne według tradycyjnych góralskich przepisów o domowym smaku, przyprwione serdecznością.

Dania mięsne i jarskie wedle gustu, smaku i przekonań :) Polecamy pyszne zupy wśród których króluje Żurek w Chlebie i Kwaśnica, mięsiwa wszelakie z góralskim schabowym okraszonym kapustką zasmażaną . Oczywiście zabraknąć nie może serów w tym oscypków smażonych i podawanych na chrupiącym chlebie. Grzechem było by nie wspomnieć o Plackach ze szpyrkami (wyrzoskami) co do grzechu przywodzą ale tylko między postami :) Napitkami miłymi i mocniejszymi Gości raczymy a wszystko to dla zdrowia bo zdrowie najważniejsze ;) Wszystko smaczne, ba pyszne! no i nasze.

 

Karczma JEDLOWO to urokliwe, kameralne oraz wygodne miejsce do organizacji imprez rodzinnych, okolicznościowych, regionalnych i firmowych.

Naszym Gościom oferujemy przygotowanie i przeprowadzenie imprez ważnych dla ich bliskich, współpracowników czy przyjaciół. Nowoczesna kuchnia, przestronne wnętrza, widokowe duże tarasy oraz otoczenie Karczmy pozwalają nam organizować imprezy o różnym charakterze od uroczystości i poważnych spotkań po wesołe imprezy regionalne. Zapewniamy sprawną i serdeczną obsługę. Zapraszamy do organizacji w naszej karczmie, wesel, komunii, spotkań rodzinnych i firmowych, spotkań towarzyskich przy ognisku, regionalnych biesiad, urodzin i turystycznych zlotów.

w dół
w górę
w dół
w górę
w dół
w górę
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2024
Polityka prywatności i cookies Deklaracja dostępności
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy