AKCJA "PRZEWODNIK CZEKA" - wycieczki z przewodnikiem dla turystów indywidualnych.
23 czerwca: spotkanie na Pl. B.Hoffa - godz. 8.30
Przejazd z przystanku na ul. Olimpijskiej (godz. 8.42) do Wisły Czarne/Fojtula/.
Przejście: Wisła Czarne - Biała Wisełka - Barania Góra - Przysłop – Przeł. Kubalonka (8h)
24 czerwca: spotkanie na Pl. B.Hoffa - godz. 9.00
Przejście: Wisła - Przelacz - Soszów - Przełęcz Beskidek - Jawornik - Wisła (6h)
30 czerwca: spotkanie na Pl. B.Hoffa - godz. 9.00
Przejście: Pl. B.Hoffa - Wisła Dziechcinka - Kobyla - Sałasz Kobyla - Stożek Wielki - Kiczory - zielonym szlakiem przez Sałasz Dupny, osiedle Wilcze (Izba Pamięci Jerzego Kukuczki) - Istebna Bucznik (powrót PKS) (7h)
1 lipca: spotkanie na Pl. B.Hoffa - godz. 9.00
Przejście: Pl. B.Hoffa - dworzec PKS w Wiśle - Zdejszy - Skolnity (728m ap.m.) - Dolina Dziechcinki -Oaza - Wisła – Pl. B.Hoffa (4h)
7 lipca: spotkanie na Pl. B.Hoffa - godz. 9.00
Przejazd z dworca PKS do przystanku Ustroń Polana (godz. 9.15.)
Przejście: Ustroń Polana - Równica - Orłowa - Trzy Kopce Wiślańskie - Wisła (7h)
8 lipca: spotkanie na Pl. B.Hoffa - godz. 10.00
Spacer po Wiśle /śladami historii/ (4h)
14 lipca: spotkanie na Pl. B.Hoffa - godz. 8.30
Przejazd z przystanku na ul. Olimpijskiej (godz. 8.42) do Wisły Czarne PTTK
Przejście: Wisła Czarne PTTK - Przełęcz Gawlasi – Zielony Kopiec - Malinowska Skała – Przełęcz Salmopolska - Trzy Kopce Wiślańskie – Wisła Uzdrowisko (8h)
15 lipca: spotkanie na Pl. B.Hoffa - godz. 9.30
Przejście: Pl. B.Hoffa - ul. Olimpijska - Partecznik - Osiedle Jarzębata - Osiedle Kamienny - Mamrzynka - Szymków - ul. Bukowa - Centrum Wisły (4h)
21 lipca: spotkanie na Pl. B.Hoffa - godz. 9.00
Przejazd z dworca PKS do przystanku Ustroń Polana (godz. 9.15), wyjazd kolejką krzesełkową na stoki Czantorii Wielkiej.
Przejście: Polana Stokłosica - Czantoria Wielka - Soszów Wielki - Stożek Wielki - Wisła Łabajów (powrót PKS) (8h).
22 lipca: spotkanie na Pl. B.Hoffa - godz. 9.00
Przejście: Pl. B.Hoffa - Osiedle Jarzębata - Trzy Kopce Wiślańskie - Zakrzosek - Orłowa - zielonym szlakiem przez Palenicę do Ustronia Polany (powrót PKS) (5h)
28 lipca: spotkanie na Pl. B.Hoffa - godz. 8.30
Przejazd z przystanku na ul. Olimpijskiej (godz. 8.42) do Wisły Czarne/Fojtula/.
Przejście: Wisła Czarne - Biała Wisełka - Barania Góra - Przysłop - Przełęcz Kubalonka (8h)
29 lipca: spotkanie na Pl. B.Hoffa - godz. 9.00
Przejście: Wisła Oaza – Szałas Kobyla - Wisła Głębce - Przełęcz Kubalonka - Kozińce - Groniczek - Wisła (6h)
Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie,
* Trasy przewidują zdobycie Małej Odznaki Wiślańskiej,
* Możliwe zmiany przebiegu tras w zależności od warunków atmosferycznych,
* Godziny przejazdów autobusów mogą ulec zmianie w przypadku zmiany rozkładu jazdy.
Szczegóły w PTTK o./Wisła pod numerem telefonu 33 855 35 60.