Miasto Wisła - oficjalna strona

V Konferencja, Targi Zielarskie i Fitoterapeutyczne

Miejsce imprezy: Hotel Stok**** w Wiśle
Organizator imprez: Polska Grupa Zielarska
Termin imprezy
od 2023-09-23 9:00 do 2023-09-24

 

W dniach 23-24 września 2023 r. w Hotelu Stok w Wiśle odbędzie się kolejna edycja wydarzenia: ZIELARSKIE TRENDY - V KONFERENCJA ORAZ TARGI ZIELARSKIE I FITOTERAPEUTYCZNE organizowane przez Polską Grupę Zielarską sp. z o.o.


ZIELARSKIE TRENDY V KONFERENCJA, TARGI ZIELARSKIE I FITOTERAPEUTYCZNE to wydarzenie, które na stałe zagościło w kalendarzu imprez zielarskich organizowanych przez Polską Grupą Zielarską.
Wysoki poziom merytoryczny przekazywanej wiedzy zapewnią wykładowcy Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie – partnera Polskiej Grupy Zielarskiej, która jako jedna z niewielu w Polsce uczelni posiada w ofercie kształcenia kierunki zielarstwa i towaroznawstwa zielarskiego oraz kadra naukowa i specjaliści związani z innymi ośrodkami akademickimi w Polsce.

Wydarzenie po raz kolejny organizujemy w HOTELU STOK**** w WIŚLE, gdzie oddajemy do Waszej dyspozycji trzy klimatyzowane sale ekspozycyjne. Zapoznacie się w nich z ofertą produktową wystawców krajowych i zagranicznych. Nasze sale wykładowe mogące jednorazowo pomieścić ok. 350 uczestników zapewniają komfortowe warunki do wysłuchania przygotowanych przez naszą kadrę profesorską wykładów i prelekcji.Zachęcamy również do korzystania z przygotowanej oferty pobytowej. Wyrażając dbałość o Wasze finanse przygotowaliśmy trzy rodzaje oferty pobytowej. Pokoje gościnnego Hotelu Stok**** są do Waszej dyspozycji w ofercie typu STANDARD (S) i COMFORT (C). Przygotowaliśmy również wariant ekonomiczny EKONO (E), w którym oferujemy noclegi wraz ze śniadaniami poza hotelem. Wszystkie pozostałe usługi są świadczone przez Hotel Stok****. Mamy miejsce dla wszystkich naszych gości - piszą organizatorzy.

 

Poniżej link , pod którym znajdziecie informacje jak zarezerwować OFERTĘ POBYTOWO-KONFERENCYJNĄ (warto nadmienić, że ofeta pobytowo-konferencyjna zawiera bilety wstęu na wszystkie sesje płatne) https://grupazielarska.pl/oferta-dla.../b,10096,blog 

PLEBISCYT NA PIĄTKĘ? NIE SŁYSZAŁEŚ?

Jak wiecie, redakcje „Zielarskich Trendów” oraz „Leku w Polsce” ogłosiły PLEBISCYT NA PIĄTKĘ i właśnie rozstrzygnięciem tego plebiscytu podczas „Final Party” zakończymy pierwszy dzień konferencji, targów zielarskich i fitoterapeutycznych. Podczas kolacji, tym razem organizowanej w Sali Bankietowej Hotelu Stok****, dowiemy się kto otrzyma statuetki EKO MIŁORZĘBU w poszczególnych kategoriach plebiscytu. Decyzję w tej sprawie podejmujecie Wy – Zielarze. Zarówno Organizatorzy, Ambasadorzy jak i wystawcy ufundowali nagrody dla głosujących w Plebiscycie. Wasz głos jest bardzo ważny, bo w ten sposób możecie docenić produkt, producenta czy też firmę z którą współpracujecie - czytamy na profilu wydarzenia.

Czas trwania ZIELARSKICH TRENDÓW został podzielony ze względu na profil odbiorców.
Dzień pierwszy – 23 WRZEŚNIA 2023 (SOBOTA) – DZIEŃ PROFESJONALISTY. Z założenia dzień dedykowany wszystkim spotkaniom biznesowym branży zielarskiej. A dzień kończy wspomniane już ROZSTRZYGNIĘCIE PLEBISCYTU NA PIĄTKĘ organizowane w Sali Bankietowej HOTELU STOK**** w Wiśle – wręczenie nagród, dobra muzyka, dobre jedzenie, dobra zabawa, super relaks i oczywiście
tinctura klasyczna oraz niespodzianki.

Dzień drugi – 24 WRZEŚNIA 2022 (NIEDZIELA) – DZIEŃ PASJONATA
Dzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych zielarstwem, fitoterapią oraz produktami naturalnymi z możliwością prowadzenia sprzedaży detalicznej.
Tym razem wykłady i prelekcje przygotowali:
* prof. dr hab. n. farm. Iwona Wawer,
* prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Ilona Kaczmarczyk-Żebrowska,
* prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Bożena Muszyńska,
* prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko
* dr n. farm. Joanna Nawrot,
* lek. med. Krzysztof Błecha,
* Brat Jan z Dukli Ścieranka OH z Zakonu Szpitalnego Braci Bonifratrów.

 

Więcej na https://www.facebook.com/zielarskietrendy/ 

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2024
Polityka prywatności i cookies Deklaracja dostępności
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy