Miasto Wisła - oficjalna strona

Panoramy z gór

Adres
dzielnica: Centrum
Dodaj do planera

Na wiślańskich szczytach spotkać można piękne tablice z panoramami Beskidów i nie tylko. Teraz turysta nie tylko będzie podziwiał zapierające dech w piersiach widoki, ale będzie również wiedział, na co patrzy.

Cieńków, Cieślar, Czupel, Groń, Jarzębata, Kiczory, Skolnity, Soszów Wielki, Stożek Wielki, Trzy Kopce Wiślańskie – to lista miejsc, w których stanęły tablice. Na każdej z nich znajduje się zdjęcie panoramiczne, na którym wszystkie szczyty są opisane (nazwa i wysokość) oraz tekst na temat historii miejsca, w którym się znajdujemy, pobliskich atrakcji oraz przebiegających w danym miejscu szlaków turystycznych. Treści były konsultowane z przewodnikiem beskidzkim. Tablice są wykonane z trwałych materiałów, odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Stanowią one dodatkowe punkty informacyjne, z których dowiemy się, jakie szczyty znajdują się w Beskidach i nie tylko.

W ramach realizacji zadania został wykonany tzw. „wirtualny spacer”, czyli wycieczka po szczytach Wisły, którą można obejrzeć w Internecie, na stronie miasta - http://www.wisla360.wisla.pl/wisla360.html 

Tablice wykonał Referat Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wiśle, a koszt ich wykonania wraz z montażem wyniósł 15 000 złotych. Inicjatorem przedsięwzięcia był radny Bronisław Szalbót, którego poparła cała Rada Miasta.

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2022
Polityka prywatności i cookies Deklaracja dostępności
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy