Miasto Wisła - oficjalna strona

Patelniok wysoko w rankingu

14.01.2022

Kapituła Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022 już po raz 24 wyłoniła najlepsze szkoły ponadpodstawowe w kraju. To jedyny ranking w kraju oparty wyłącznie na twardych danych z okręgowych komisji egzaminacyjnych, Systemu Informacji Oświatowej (SIO) MEiN i komitetów głównych olimpiad, który wskazuje szkoły, w których warto się uczyć. W rankingu wyszczególniane są najlepsze licea ogólnokształcące i najlepsze technika.

– Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im.Wł.Reymonta jest niezmiernie dumny z przyznania Złotej Odznaki i bardzo wysokiej lokaty w rankingu szkół ponadpodstawowych w kategorii Technikum -  2. miejsce w powiecie cieszyńskim oraz 7.w województwie śląskim (55.w kraju) – podkreśla Kornelia Zubek dyrektor ZSGH w Wiśle

– Nasza Szkoła została doceniona za: sukcesy uczniów w olimpiadach przedmiotowych, wysokie wyniki egzaminu zawodowego i  maturalnego. To efekt wytężonej pracy całego Zespołu, który stawia nie tylko na tradycyjne metody kształcenia, ale także wprowadza innowacje: warsztaty ze specjalistami, wizyty studyjne i stałą współpracę branżową z najlepszymi pracodawcami w regionie. To niezbędne w edukacji przyszłych absolwentów z dyplomem technika. Dążymy do tego, aby stworzyć naszym uczniom jak najlepsze warunki do nauki: poszerzamy ofertę kształcenia, odnawiamy przestrzeń szkolną oraz dbamy o dobrą atmosferę w szkole. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu serdecznie dziękuję – dodaje dyrektor szkoły.


Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2022
Polityka prywatności i cookies Deklaracja dostępności
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy