Miasto Wisła - oficjalna strona

3 edycja GT Festiwalu już za nami

22.09.2022

To był piękny czas, pełen pozytywnej energii!

Chociaż niektórzy mówią, że za głośno i za szybko, to jednak każdy mimo wszystko z zaciekawieniem patrzy na „wypucowane fury”, palenie gumy, głośność wydechu, szybkości rozwijane po Beskidach lub z rozrzewnieniem wspomina klasyki motoryzacji, którymi jeszcze niedawno większość z nas się poruszała…..

Za nami 3 edycja cieszącego się ogromnym zainteresowaniem festiwalu motoryzacyjnego GT Festiwal, który odbył się 17 i 18 września 2022 roku w Wiśle.

Jest to czas na spotkanie się wśród miłośników motoryzacji, ale także możliwość przeżycia niezwykłych momentów na 9 strefach wśród których znajdują się m.in. strefa driftu, off-road`u, militarna, zabytków, motocykli, tuningu, rally, elektryków, bezpiecznej jazdy czy car audio.


Ale GT Festiwal to także możliwość przelotu helikopterem, przejażdżka niecodziennymi pojazdami, a przede wszystkim spotkanie się z Osobistościami Motoryzacji, takimi jak Maciej Wisławski, Kacper Sztuka, Łukasz Byśkiniewicz, Grzegorz Olchawski, bracia Szeja, czy pochodzący z Wisły doskonały pilot rajdowy Zbigniew Cieślar.

Wydarzenie to wyróżnia niewątpliwie pula nagród do wygrania, wśród których pojawiają się nietuzinkowe nagrody główne. W ostatnich latach były to samochody na własność BMW do driftu i rajdowe Seicento wraz ze szkoleniami. W tym roku gratka nagrody głównej przypadła pani, która przeżyje niezapomniane emocje w bolidzie Formuły 1. W ramach festiwalu odbyły się również przejazdy pokazowe najciekawszych festiwalowych pojazdów, zawody off-road w ramach Śląskiej Ligii Terenowej, czy testy do zbliżającego się Rajdu Wisły.


Tysiące gości i uczestników, dziesiątki wystawców, 9 stref tematycznych, 2 dni w perle Beskidów, niezliczona ilość wrażeń i nawet tegoroczna angielska pogoda nie przeszkodziła, by uznać festiwal za spektakularne i niecodzienne wydarzenie.

Taka ilość atrakcji w jednym miejscu - tylko na GT Festiwal w Wiśle!

Partnerem głównym wydarzenia było Województwo Śląskie, a miastem wydarzenia Miasto Wisła.

 

foto. Paweł Noworól


Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez

Jak spędzisz tutaj czas?

Baner Aktywnie pozytywnie
Banner Rodzinnie goscinnie
Baner na edukowaniu i harcowaniu
Baner na konferencji
Baner Mapa miasta
Baner Kamera internetowa
Baner baza noclegowa
Baner Baza wyciągi

Partnerzy

Herb miasta Nepomuk
Herb miasta Jablunkov
Herb miasta Rheinhausen
Herb miasta Hukvaldy
Herb miasta Bullylesmines
Herb miasta Coka
Herb gminy Jastarnia
Herb miasta Szczyrk
Herb miasta Brenna
Herb gminy Istebna
Herb miasta Ustroń
Copyright © by Urząd Miasta Wisła 2022
Polityka prywatności i cookies Deklaracja dostępności
Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego
//widget pogodowy